Neįgaliesiems

L. Kochanauskas grįžta į Vilniaus „Riterius“

Trisdešimtmetis Lukas Kochanauskas sugrįžta ten, kur praleido geriausius savo karjeros metus. Puolėjas ir vėl atstovaus „Riterių“ ekipai. Su pastarąja jis treniruojasi nuo pat pasiruošimo 2021-ųjų sezonui pradžios, o kontrolinėse rungtynėse prieš Telšių „Džiugą“ ir „Kauno Žalgirį“ jau spėjo pasižymėti įvarčiais.

„Visų pirma, noriu padėkoti prezidentui už suteiktą galimybę sugrįžti. Pavadinimas ir beveik visi žaidėjai pasikeitę, tačiau klubo ambicijos likusios tokios pačios. Kiekvienam futbolininkui smagu būti tokioje organizacijoje, kur ne tik vadovai ar treneriai, bet ir patys žaidėjai kelia aukščiausius tikslus, nori laimėti ne tik rungtynėse, bet ir treniruotėse.

Tikiuosi, kad demonstruosime akiai patrauklų futbolą, įgyvendinsime trenerių planus ir įrodysime, kad praėjusių metų sezonas buvo tik karantino pasekmė. Į aikštę eisime su šypsena, džiaugsmu, degančiomis nugalėti širdimis ir pasiruošę konkuruoti su pačiais geriausiais“, – po sutarties pasirašymo kalbėjo L. Kochanauskas.

Pirmą kartą prie tuometinių „Trakų“ puolėjas prisijungė 2014 metų vasarą. Debiutinėse rungtynėse pasirodęs po keitimo jis pelnė du įvarčius, tokiu būdu padėdamas komandai iškovoti pergalę 3:1 prieš „Šiaulius“.

Itin siaubingai L. Kochanauskui susiklostė 2015 metų UEFA Europos lygos atrankos rungtynės prieš HH „Torshavn“ ekipą. Tuomet pirmojo kėlinio viduryje, po susidūrimo su varžovu, jam lūžo koja. Vėliau futbolininkas ilgą laiką kovojo su traumomis, o praėjusiais metais, atstovaudamas Alytaus „Dainavai“, rimtesnių sveikatos problemų sugebėjo išvengti.

„Svarbiausia, kad klube visi puikiai pažįsta Luką, todėl adaptacijos laikas nereikalingas. Tai jis parodė per pirmas dvejas rungtynes įmušdamas du įvarčius. Lukas individualiai yra stiprus žaidėjas, kuris gali ir pats mušti įvarčius, ir sukurti progas, padėti tai daryti kitiems. Džiaugiamės, kad jis ir vėl rungtyniaus mūsų komandoje“, – sakė „Riterių“ sporto direktorius Tadas Simaitis.

L. Kochanauskas tapo antruoju šio tarpsezonio „Riterių“ naujoku. Prieš savaitę prie ekipos oficialiai prisijungė ir vartininkas Armantas Vitkauskas.

Informacija ir nuotrauka – fkriteriai.lt.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS