Neįgaliesiems

L. Mėgelaitis: „Privalome padaryti išvadas“

Pirmą kartą Europos čempionato atrankos rungtynėse startavęs Lietuvos U-21 rinktinės saugas Linas Mėgelaitis negalėjo pasidžiaugti sėkmingu komandos žaidimu, tačiau tikino, jog jis su ekipos draugais stengsis padaryti išvadas.

Penktadienį vykusioje dvikovoje lietuviai pralaimėjo Suomijai 0:2 ir patyrė ketvirtą nesėkmę iš eilės. Visgi komandos sudėtyje buvo nemažai jaunų žaidėjų, kuriems vyriausiasis treneris Caritas Falchas nusprendė suteikti debiutą.

Su rinktine nuo praeitų metų birželio plušantis L. Mėgelaitis po rungtynių teigė, jog viskas, kas vyko, nebuvo patenkinama: „Kaip ir dažniausiai, pasirinkome taktiką žaisti antru numeriu. Suomiai pasižymi greitu įkirtimu į zonas už gynėjų, todėl planas buvo labiau atsitraukti. Mums trūko pasitikėjimo savimi ir leidome varžovams primesti savo žaidimą“.

„Po pertraukos ir trenerio įkvepiančios kalbos išėjome į antrą kėlinį užsivedę, bet praleidome du įvarčius, ir rungtynės buvo beveik nuspręstos. Buvome varžovams per geri, todėl privalome padaryti išvadas“.

Sekmadienio vakarą rinktinė atvyko į Liubliną, kur ruošis antradienio rungtynėms su Lenkija. 19-metis futbolininkas teigė, jog komandai svarbiausia bus būti daugiau agresyviems ir vienas kitam padėti: „Turime gerą ir nuoširdžiai dirbantį kolektyvą, tačiau ne visada viskas pavyksta taip, kaip mes norime. Galbūt mums trūksta laiko susižaisti – turime ir naujų veidų, kuriems reikia perprasti žaidimo taktikas bei įsilieti, tačiau tai su laiku įvyksta. Pasitikime treneriu ir tikime tuo, ką darome“.

Sekmadienį Lietuvos rinktinė analizuos klaidas rungtynėse su Suomija ir pradės Lenkijos rinktinės analizę. Komandos taip pat laukia pirmoji treniruotė, iš kurios foto reportažą pateiksime lff.lt puslapyje ir LFF Jaunimo rinktinės feisbuko profilyje.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS