Neįgaliesiems

L. Pilibaitis – geriausias A lygos kovo mėnesio žaidėjas

Įspūdingu produktyvumu išsiskyręs „Kauno Žalgirio“ atstovas Linas Pilibaitis tapo geriausiu kovo mėnesio futbolininku.

 

Ketvirtą sezoną Laikinosios sostinės klubui atstovaujantis kretingiškis vos per 86 minutes įmušė net 3 įvarčius. Po keitimo mače su Gargždų „Banga“ pasirodęs veteranas akistatos atomazgoje pelnė pergalingą įvartį, o susidūrime su Kėdainių „Nevėžiu“ išsiskyrė dviem taikliais smūgiais.

Pergale L. Pilibaitis džiaugėsi ir trečiose kovo mėnesio rungtynėse, kai rezultatu 2:1 buvo palaužti Vilniaus „Riteriai“.

Tiek aikštės viduryje, tiek atakos smaigalyje rungtyniaujantis „Kauno Žalgirio“ futbolininkas šiame „Optibet A lygos“ sezone yra pasižymėjęs keturis kartus bei artėja prie didmeistriškos 100 pelnytų įvarčių Lietuvos čempionate ribos.

L. Pilibaitis šio pripažinimo sulaukė suskaičiavus tv3.lt portale surengtos apklausos sirgalių balsus bei pridėjus ekspertų ir žurnalistų įvertinimus. „Kauno Žalgirio“ atstovas aplenkė komandos draugą Philipą Otele, Marijampolės „Sūduvos“ puolėją Kule Mbombo, „Panevėžio“ saugą Tautvydą Eliošių bei Vilniaus „Žalgirio“ prancūzą Hugo Videmontą.

Prizą laureatui įteiks „Optibet A lygos“ partneris „7Pack“, geriausiųjų rinkimus taip pat globoja „Nike“ ir „Customprocard“.

Žalgirietis šiame Lietuvos čempionato sezone per 8 susitikimus yra įmušęs 4 įvarčius, o jo atstovaujama komanda po 8 mačų savo kraityje turi 16 taškų ir žengia 2-oje turnyro lentelės vietoje.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS