Neįgaliesiems

L. Pilibaitis – geriausias rugpjūčio mėnesio A lygos žaidėjas

Šio sezono Lietuvos futbolo A lygoje jau rugpjūčio mėnesį paaiškėjo visos trys komandos, kurios užsitikrino medalius.

 

Prie to labai prisidėjo ir savotišku budeliu antrojo čempionato trejeto ekipoms tapo „Kauno Žalgirio“ veteranas Linas Pilibaitis – būtent šį 35-erių futbolininką sporto žurnalistai ir futbolo komentatoriai išrinko geriausiu rugpjūčio mėnesio žaidėju.

L. Pilibaitis iš galimų 27 balsų surinko 21 ir aplenkė po 11 balsų surinkusį duetą – Vilniaus „Riterių“ atstovą Angelį Lezamą ir Marijampolės „Sūduvos“ vidurio gynėją Semirą Kerlą.

„Kauno Žalgirio“ kapitonas rugpjūtį A lygoje sužaidė 4 mačus, kurių metu įmušė 2 įvarčius bei kartą rezultatyviai asistavo komandos draugui.

Iš Kretingos kilęs saugas atliko puikų tolimą smūgį dvikovoje su „Sūduva“, taip pat pergalingu šūviu nukalė pergalę susitikime su „Riteriais“ ir rungtynėse Panevėžyje atliko rezultatyvų perdavimą.

Iš viso L. Pilibaičio sąskaitoje šiame sezone – 7 įvarčiai ir 1 rezultatyvus perdavimas. Kauno ekipos atstovas šiuo metu yra antras pagal rezultatyvumą čempionato žaidėjas, tačiau ši pozicija jam nėra naujiena – tokioje vietoje čempionato snaiperių rikiuotėje tuo metu Vilniaus „Žalgiriui“ atstovavęs futbolininkas liko po 2014-ųjų sezono.

4 balsus apklausoje surinko „Žalgirio“ legionierius iš Prancūzijos Hugo Videmontas, 3 balsus – „Panevėžio“ puolėjas Jorge Eliasas, 2 balsus – „Kauno Žalgirio“ krašto gynėjas Jurijus Bušmanas, po balsą – du sostinės žalgiriečiai – Liviu Antalis ir Ivanas Tatomirovičius.

Geriausiu kovo–birželio mėnesių atkarpos futbolininku buvo pripažintas „Sūduvos“ vidurio gynėjas S. Kerla, o liepą laurus susižėrė H. Videmontas.

Apklausoje dalyvavo aštuoni sporto žurnalistai ir futbolo komentatoriai – Marius Bagdonas, Mantas Krasnickas, Naglis Miknevičius, Vaidotas Kazlauskas, Evaldas Gelumbauskas, Zigmas Jurevičius, Ramūnas Jakubauskas bei Karolis Tretjakas – be to, savo balsus pateikė ir Lietuvos futbolo federacijos (LFF) atstovai.

Alyga.lt informacija;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS