Neįgaliesiems

L. Pilibaitis po savaitgalio pergalės: „Mūsų vaikinai buvo tiesiog nuostabūs“

Linas Pilibaitis savo trofėjų lentyną savaitgalį papildė dar vienu trofėjumi.

Jo atstovaujama Vilniaus rajono „TransINVEST“ LFF taurės finale sensacingai 2:1 nukovė FA „Šiaulių“ futbolininkus ir taip iškovojo istorinį trofėjų.

Iš karto po rungtynių veteranas su šypsena veide kalbėjo apie šį triumfą.

„Emocijos fantastiškos, patys girdite, visas balsas prarėktas. Labai noriu padėkoti „Šiauliams“, kokią kovą jie davė, bet mūsų vaikinai šiandien buvo tiesiog nuostabūs, neįsivaizduoju“ – pasakojo L. Pilibaitis.

Nors anksčiau šį trofėjų jis buvo laimėjęs su FBK „Kauno“ ir Vilniaus „Žalgirio“ komandomis, futbolininkas teigė, jog savaitgalio laimėjimas gali būti netgi svarbesnis.

„Žinokite, tikrai gali būti,, kad šis kartas saldžiausias. Vis tiek, čia buvome vadinamieji „underdogai“ (autsaideriai – red,). Visi vyrai aikštėje atidavė 100 procentų, pergalė tikrai labai saldi. Vienas už kitą kovojame iki galo ir tai rodo, kad ėjome geru keliu“, – pasakojo jis.

Nepaisant to, kad šiauliečiai pirmi įmušė ir po pirmojo kėlinio pirmavo, L. Pilibaitis teigė, kad jo komanda niekada nepaleido tikėjimo.

„Gavome įvartį po savo pačių šiurkščios klaidos, bet niekas nenuleidome galvų, vis tiek turėjome daug momentų, mums reikėjo tik išpildyti“, – mintimis dalinosi futbolininkas.

Jis taip pat liko itin patenkintas gausiu komandos palaikymu.

„Sirgaliai tikrai buvo fantastiški. Kaunas – antri namai, visi tai. Labai dėkoju sirgaliams, daug labai jų atvažiavo iš Širvintų, Vilniaus, Kretingos, iš Anglijos, iš visur atvažiavo, daug draugų atskrido palaikyti“, – apie tribūnas kalbėjo žaidėjas.

O kokia jo paties ateitis komandoje po šio istorinio triumfo? „TransINVEST“ kitame sezone turėtų būti Optibet A lygoje, bet ar ten vėl pamatysime Liną Pilibaitį?

„Jaučiuosi čia gerai, sveikata – gera. Žiūrėsime po sezono, susidėliosime taškus, ar reikės treneriams, kaip savininkai žiūrės.

Aš save komandoje matau, bet matysime, kaip žiūrės treneriai“, – svarstė L. Pilibaitis.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS