Neįgaliesiems

L. Sajčičius: „Prieš priimdamas „Hegelmann“ pasiūlymą ilgai negalvojau“

Šio sezono „Optibet A lygoje“ tarp rezultatyviausių čempionato žaidėjų yra įsitaisęs ne vienas Kauno rajono „Hegelmann“ ekipos atstovas, vienas jų – serbas Lazaras Sajčičius.

25-erių futbolininkas prieš porą metų blykstelėjo Baltarusijos pirmenybėse ir dabar siekia atsiskleisti Lietuvoje. Per 14 dvikovų L. Sajčičius yra pelnęs 5 įvarčius bei 2 kartus rezultatyviai asistavo komandos draugams.

Serbas teigė, jog nedvejojo pasirinkdamas „Hegelmann“ klubo pasiūlymą bei su mėlynai baltais sieks įgyvendinti ambicingus tikslus.

„Prieš priimdamas „Hegelmann“ pasiūlymą ilgai negalvojau, man patiko šis projektas, ambicija, todėl priėmiau šį iššūkį. Taip pat žiūrėjau, kaip komanda žaidė praėjusiais metais, su trenerių štabu, žaidėjais.

Man tai patiko, nes jie žaidė geros kokybės futbolą, o svarbiausia, kad klubas turėtų ambicijas. Sulaukiau pasiūlymo iš komandos direktoriaus, jis su manimi susisiekė, kai žaidžiau Baltarusijoje, taip viskas ir prasidėjo.

Pirmas įspūdis buvo toks, kaip gerai komanda žaidžia poziciškai, ypatingai – pirmose dviejose zonose. Mūsų pagrindinis tikslas, žaidėjų, kurie atvyksta į atakuojančias pozicijas, yra padėti komandai paskutiniame aikštės trečdalyje. Visiems mums tai yra iššūkis, bet futbole svarbiausia ir yra iššūkiai“, – pasakojo L. Sajčičius.

„Savaitės interviu“ rubrikoje „Hegelmann“ ekipos futbolininkas taip pat papasakojo apie Belgrado grandų priešpriešą, vyr. trenerį Andrių Skerlą bei legionieriaus karjerą.

alyga.lt informacija, fchegelmann.com nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS