Neįgaliesiems

L. Spalvis: „Esu pilnai atsigavęs ir pasiruošęs žaisti“

Į Lietuvos rinktinę po ilgos pertraukos sugrįžęs puolėjas Lukas Spalvis teigia, kad jo fizinis pasiruošimas yra geras ir neslėpė, jog nori vėl išbėgti į aikštę rungtynėse su Škotijos ir Slovėnijos rinktinėmis.

Paskutinį kartą Lietuvos marškinėlius futbolininkas buvo užsivilkęs praeitų metų birželį, draugiškose rungtynėse su Lenkija. Tą pačią vasarą L. Spalvis pakeitė klubus ir tapo Lisabonos „Sporting“ nariu. Tačiau karjeros pradžia Portugalijos grandų gretose jam nenusisekė dėl patirtos kelio traumos jau pirmajame mače.

Visgi dabar L.Spalvis tikina esąs pasirengęs rungtyniauti: „Neatvažiavau pailsėti, atvažiavau pasiruošęs, noriu dirbti ir žaisti. Esu pilnai atsigavęs jau porą mėnesių. Treniruojuosi pilnu pajėgumu, neturiu jokių problemų. Kartais po treniruočių jaučiasi tas skausmas, bet manau tai normalu ir su laiku turėtų dingti“, – sakė L. Spalvis.

„Stebėjau visas rinktinės rungtynes ir manau, kad labai gerai pradėjome, bet pritrūko sėkmės – praleidome įvarčius paskutinėmis minutėmis. Manau, kad tai psichologiškai paveikė komandą ir kitos rungtynės nebuvo tokios, kaip pirmosios. Liko dar ketverios rungtynės, tad viskas dar baigta. Rinktinės treneriai yra aukšto lygio ir nekalba nereikalingų dalykų. Jeigu visi savo darbą atliks optimaliai ir 100 procentų, be taškų neliksime.“

Geriausias 2015 metų Lietuvos futbolininkas nuo sezono pradžios nuomos pagrindais atstovauja antrajame Vokietijos divizione žaidžiančiai „Kaiserslautern“ komandai ir jaučiasi čia gerai: „Klubas yra gerai žinomas Vokietijoje, yra tapęs šalies čempionu. Turime didelį fanų palaikymą – nors nesiseka, į stadioną ateina 25-30 tūkst. fanų. Čia smagu žaisti ir dabar man beliko atgauti sportinę formą“.

Pilnas pokalbis su L. Spalviu:

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS