Neįgaliesiems

L. Vaitukaitytė: „Yra smagu žaisti namuose ir tikimės, kad daug žmonių ateis pažiūrėti“

Lietuvos moterų rinktinė ketvirtadienį susirinko į treniruočių stovyklą prieš FIFA Pasaulio čempionato atrankos rungtynes.

Spalio 26 dieną nuo 18:30 val. LFF stadione Lietuvos rinktinė susikaus su Italijos rinktine. Bilietus į šias rungtynes galite įsigyti čia.

„Italijos rinktinė yra stipri komanda, visos žaidėjos yra techniškos, greitos. Italija žaidžia brandžiai taktiškai, tad mums bus sudėtinga“, – prieš pirmą treniruotę kalbėjo rinktinės vyriausiasis treneris Rimantas Viktoravičius.

Vienai rinktinės lyderių Liucijai Vaitukaitytei italių ekipa jau yra pažįstama, mat prieš sezoną puolėja persikėlė į ASD „Calcio Pomigliano“ klubą, rungtyniaujantį Italijos aukščiausioje moterų lygoje.

„Varžybinis sezonas Italijoje tik prasidėjo, sužaidėme dar tik šešias rungtynes. Yra įdomu tai, kad galbūt pirmą kartą pažįstu didžiąją dalį Italijos rinktinės žaidėjų. Kai pažįstu galbūt bus lengviau ir žaisti prieš jas, galbūt galėsiu kažką patarti ir komandos draugėms“, – įspūdžiais dalinosi L. Vaitukaitytė.

 Rinktinės puolėja taip pat pasidžiaugė sugrįžimu į LFF stadioną.

„Labai malonu žaisti LFF stadione. Jis yra savas ir jaukus. Danga man asmeniškai nėra pati geriausia, bet esu įpratusi žaisti ant dirbtinės dangos ir manau, kad dauguma Italijos rinktinės žaidėjų taip pat žaidžia ir treniruojasi ant dirbtinės dangos, – kalbėjo žaidėja. – Aišku yra smagu žaisti namuose ir tikimės, kad daug žmonių ateis pažiūrėti.“

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS