Neįgaliesiems

„LadyGolas“ įvertintas tarp geriausių Europos moterų futbolo vystymo projektų

UEFA publikavo moterų vystymo programos rezultatus, kurie atskleidžia išaugusį projektų ir pasiektų rezultatų mastą.

LFF iš UEFA „HatTrick IV“ programos gavo paramą vykdyti 2016–2020 metais moksleivių merginų salės futbolo žaidynes „LadyGolas“. Šios žaidynes tapo masiškiausiomis Baltijos valstybių regione ir įtraukė 11–16 metų merginas, kurios ligtol neturėjo žaidybinės praktikos ar treniruočių bei atskleidė gabias merginas, kurios paskiau tapo futbolininkėmis.

„LadyGolo“ organizatoriai apskaičiavo, jog per 5 metus projektas įtraukė daugiau kaip 15500 merginų iš visos Lietuvos. Šiose žaidynėse dalyvavo 357 iš 1050 bendrojo lavinimo mokyklų – net 34 procentai.

Pasibaigus „LadyGolo“ žaidynėms, merginos noriai prisijungdavo prie vietos futbolo komandų. Dalies merginų pažanga leido joms patekti į Lietuvos jaunimo rinktines, o Rimantė Jonušaitė pernai įgyvendino savo svajonę ir debiutavo nacionalinėje moterų rinktinėje.

„Per paskutinius keletą metų „LadyGolas“ tapo ne tik smagia laisvalaikio ir aktyvaus užsiėmimo priemone, bet ir laužė nusistovėjus stereotipus bei gerinimo moterų futbolo įvaizdį.

Džiaugiamės, kad merginos pabandę futbolą, jį pamilsta ir dalyvauja žaidynėse kiekvienais metais. O ir nemaža dalis jų įsilieja ir į klubinę struktūrą. Susidomėjimas šiuo projektu ir apskritai futbolu parodo, kad keliaujame teisinga linkme“, – pažymėjo Masinio futbolo asociacijos direktorius Ignas Marcinkevičius.

Artimiausių „LadyGolo“ žaidynių registracija numatyta šių metų lapkričio–gruodžio mėnesiais. Varžybos įtrauks tris amžiaus grupes – 6, 8 ir 10 klasių moksleives

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS