Neįgaliesiems

„LadyGolo“ čempionės limuzinu grįžo į Ignaliną

Balandžio 20-ąją Kauno sporto halėje šurmuliavo pirmasis „LadyGolo“ žaidynių superfinalas. 10 klasių ir jaunesnės moksleivės dieną įsimintinai praleido su futbolo pramogomis, o varžybų nugalėtoja tapo Ignalinos gimnazijos komanda.

Nuo pat ryto halėje rungėsi dešimties Lietuvos futbolo apskričių čempionės dėl patekimo į „LadyGolo“ pusfinalį. Rungtynėse dėl trečios vietos Tauragės Žalgirių gimnazistės įveikė Šiaulių sporto gimnazijos merginas. Utenos apskritį atstovavusios ignalinietės didžiajame finale nugalėjo Vilniaus raj. Marijampolio M. Lukšienės gimnazijos komandą. Geriausia „LadyGolo“ aikštės žaidėja pripažinta Adrija Skudutytė iš Ignalinos, o vartininke – Edita Apulskytė iš Varnių.

Apdovanojimų ceremonijoje superfinalistes pagerbė ir „Ladygolo“ prizus įteikė Lietuvos futbolo federacijos (LFF) prezidentas Tomas Danilevičius, generalinis sekretorius Nerijus Dunauskas, Lietuvos masinio futbolo asociacijos (MaFA) prezidentas Anatolijus Stecenko. Ignalinos gimnazija namo sugrįžo čempioniškai – limuzinu.

Superfinalo fotoalbumas

„LadyGolo“ žaidynių organizatoriai pasirūpino, kad dalyviams ir žiūrovams nestigtų pramogų. Automatinė fotografavimo mašina („Photobox“) nesustodama plušėjo įamžinant renginio dalyvius. Eduardas Butiuto lydimas ovacijų pademonstravo savo „freestyle“ sugebėjimus. Pertraukų metu vyko aršios stalo futbolo rungtynės, taip pat dalyviai išmėgino virtualios realybės akinius. „LadyGolo“ žaidėjos noriai pasidarė rankų piešinius su chna dažais.

„Dalyvės teigiamai atsiliepė apie šventę, joms buvo smagu ir aktyviai išmėgino visas pramogas. Manau, išties buvo linksma, o per apdovanojimų ceremoniją nebuvo nusiminusiųjų, prizus gavo visų komandų atstovės. Džiugu, kad „LadyGolą“ įvertino LFF prezidentas ir generalinis sekretorius. Organizacine prasme, superfinalo renginys buvo geriau surengtas negu pernai“, – atsiliepė MaFA projektų vadovė Greta Guižauskaitė.

Komandų rikiuotė ir jų geriausios žaidėjos

1 v. Ignalinos gimnazija: Karolina Baušytė

2 v. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija („Marijampolis-1“): Aistė Čižaitė

3 v. Tauragės Žalgirių gimnazija („Žalgirietės“): Erika Lankauskaitė

4 v. Šiaulių sporto gimnazija (ŠSG): Kornelija Šulskytė

5–6 v. Klaipėdos „Aukuro“ gimnazija („Aukuras“): Roberta Mikalauskytė

5–6 v. Pabiržės pagrindinė mokykla („Pabiržė-1“): Gintarė Valantinaitė

7–8 v. Rygiškių Jono gimnazija („Rygiškės“): Rebeka Kinkevičiūtė

7–8 v. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija („Varnių leidis“): Živilė Vėliūtė

9–10 v. Akademijos gimnazija: Rimantė Lukošiūtė

9–10 v. Krosnos mokykla („Katytės“): Austėja Pankūnaitė

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS