Neįgaliesiems

„Ladygolo“ superfinalo burtus trauks garsi šokėja E. Straleckaitė

Penktadienį Lietuvos futbolo federacijos (LFF) biure Kaune bus traukiami populiariausių merginų salės futbolo (futsal) žaidynių „Ladygolas“ superfinalų burtai, o juos padės ištraukti projektą palaikanti garsi šalies šokėja Eglė Straleckaitė.

„LadyGolas“ kiekvienais metais sutraukia šimtus komandų, o iš viso „Lagydolo“ čempionatą jau išbandė daugiau nei 12 tūkstančių jaunųjų futbolininkių.  „LadyGolas“ – daug dėmesio ne tik Lietuvoje, tačiau ir Europoje sulaukęs projektas. 2016 metais „KISS Marketing“ apdovanojimuose, geriausios moterų futbolo kampanijos kategorijoje, jis užėmė antrąją vietą.

8 klasės ir jaun. bei 10 klasės ir jaun. amžiaus grupių superfinalų burtus trauks garsi Lietuvos šokėja ir trenerė, šalies latino šokių vicečempionė E. Straleckaitė, kuri su futbolu turi ne vieną sąsają. Jos brolis Tadas Straleckas praeityje gynė Lietuvos jaunimo futbolo rinktinių garbę bei profesionaliai beveik 10 metų žaidė FBK „Kauno“, „Šilutės“ ir Tauragės „Tauro“ klubuose, nuo 2009 metų reguliariai rungtyniavo megėjų varžybose.

Pasak E. Straleckaitės, mergaitės, pasirenkančios dalyvauti „Ladygolo“ varžybose parodo, jog save galima atrasti visur: „Turėjau auklėtinę, kuri kelerius metus šoko, bet vėliau perėjo žaisti į futbolą ir yra vartininkė. Tau nebūtina tapti tuo, kuo nenori būti, gali rinktis tai, kur jautiesi geriausia. Džiugu, kad jos įsitraukia žaisti šią sporto šaką“.

„Mums nereikia kalbėti apie stereotipus dėl moterų futbole, ar kitoje srityje, nes moterys gali daryti tai, ką nori, siekti savo tikslo bei jautis gerai“, – sakė E. Straleckaitė.

„Ladygolo“ varžybų superfinalų burtai vyks penktadienį 10 val. (8 kl. amžiaus grupė) ir 11val. (10 kl. amžiaus grupė). Burtai bus tiesiogiai transliuojami Moterys už futbolo feisbuko puslapyje.

Superfinalai vyks Prienų arenoje balandžio 18 d. (8 kl. amžiaus grupė) ir gegužės 2 d. (10 kl. amžiaus grupė). Renginiuose netrūks aktyvios veiklos ne tik aikštėje, bet ir už jos ribų – dalyvių laukia tokios pramogos, kaip piešimas ant rankų CHNA dažais, taip pat virtualios realybės akinių patirtis, foto būdelė ir t.t

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS