Neįgaliesiems

„LadyGolo“ superfinalų atomazga – tiesiogiai per futbolas.tv

Prienų arenoje šį antradienį ir trečiadienį kunkuliuos „LadyGolo“ žaidynių superfinalo aistros. Populiariausios Lietuvoje merginų moksleivių žaidynės „LadyGolas“ šiemet įtraukė 148 komandas, o pačios pajėgiausios U12 ir U14 ekipos rungsis dėl nugalėtojų vardo.

„LadyGolas“ yra nuo 2016 metų Masinio futbolo asociacijos vykdomas projektas, skirtas ne tik sudominti futbolo nežaidusias ar mažiau žaidusias mergaites, bet ir suteikti galimybę joms turiningai ir sportiškai praleisti laisvalaikį. Tai taip pat yra proga gabioms žaidėjoms atsiskleisti ir parodyti savo galimybes treneriams.

Šiemet varžybų organizatoriai dalyvėms yra parengę džiugių staigmenų. Pirmą kartą superfinalo lemiamos kovos ir apdovanojimų ceremonija bus tiesiogiai transliuojamos per futbolas.tv platformą. Per rungtynių pertraukas merginos galės atsipalaiduoti pramogų zonoje bei išbandyti įvairius žaidimus ir pramogas.

Visas superfinalo emocijas perteiks Futbolas visiems „Facebook“ ir „Instagram“ paskyros, tad kviečiame sekti karščiausias žaidynių naujienas.

„Pasitinkame superfinalus džiugiomis nuotaikomis, kadangi žaidynės sugrįžta po 3 metų pertraukos, sąlygotos karantino. Smagu buvo aplankyti įvykusius regioninius finalus, o superfinalas Prienų arenoje neabejotinai bus didžiulis įsimintinas renginys su daug dalyvių ir pramogų. Tikimės gražaus renginio ir smagių emocijų visiems“, – sakė Lietuvos masinio futbolo projektų vadovė Greta Valikonienė.

 

Balandžio 4 d. „LadyGolo“ U12 superfinalo dalyvių sąrašas

A grupė: Butrimonių gimnazija, Kazlų Rūdos Valdorfo progimnazija, Tauragės „Šaltinio“ progimnazija, Ramygalos gimnazija;

B grupė: Grigiškių gimnazija, Kybartų „Saulės“ progimnazija, Panevėžio „Šaltinio“ progimnazija, Kuršėnų Daugėlių progimnazija.

Superfinalo tvarkaraštis

Tiesioginės transliacijos nuoroda

 

Balandžio 5 d. „LadyGolo“ U14 superfinalo dalyvių sąrašas

A grupė: Butrimonių gimnazija, KTU inžinerijos licėjus, Molėtų progimnazija, Gruzdžių gimnazija;

B grupė: Druskininkų „Saulės“ pagrindinė mokykla, Klausučių Stasio Santvaro pagrindinė mokykla, Kartenos mokykla-DC, Visagino Draugystės progimnazija.

Superfinalo tvarkaraštis

Tiesioginės transliacijos nuoroda

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS