„LadyGolo“ titulai – į Dusetas ir Marijampolį

2017 metų merginų salės futbolo žaidynėse „LadyGolas“ triumfavo Dusetų „Ainių“ ir Marijampolio M. Lukšienės gimnazijos komandos.

Moksleivės kovo 7-ąją susirungė Kauno sporto halėje ir LSU salėje dėl „LadyGolo“ futsalo žaidynių medalių. Superfinaluose kovėsi 10 apskričių finalistės, o juos triumfavo Utenos ir Vilniaus apskričių atstovės. Nugalėtojos namo grįžo čempioniškai – su limuzinais.

10 klasių grupėje nugalėjo Dusetų K. Būgos gimnazijos komanda „Ainės“, finale nugalėjusi „Intrigantes“ (Vilkijos gimnazija). Trečią vietą pelnė Šiaulių sporto gimnazijos ekipa, įveikusi „Žalgirietes“ (Tauragės Žalgirių gimnazija).

8 klasių grupėje triumfavo Marijampolio M. Lukšienės gimnazistės, kurios finale įveikė Šiaulių „Rasą“ (Šiaulių „Rasos“ progimnazijos komandą). „Kudabietės“ (Ignalinos Č. Kudabos progimnazija) užėmė trečią vietą, ketvirtą – „Mažvydietės 2“ (Tauragės M. Mažvydo progimnazija).

„LadyGolo“ žaidynes antrąkart organizavo Lietuvos futbolo federacija ir Lietuvos masinio futbolo asociacija.

Glausta informacija apie žaidynes viešinama www.ladygolas.lt svetainėje, o superfinalų foto galeriją ir video rasite „Moterys už futbolą“ Facebook puslapyje.

Nuotraukose – „LadyGolo“ superfinalų nugalėtojos (E. Šemioto nuotr.)