Neįgaliesiems

„LadyGolo“ U14 superfinalo nugalėtojos paaiškėjo po baudinių

Balandžio 10-oji: neregėta kaitra Lietuvoje, beprecedentė „sausų“ rungtynių serija ir dramatiškas „LadyGolo“ finišas Prienų arenoje. Žaidynių lemiamas akordas nugriaudėjo atkakliomis rungtynėmis ir Gruzdžių gimnazijos triumfu.

166 komandas iš visos Lietuvos sutelkęs 2024-ųjų sezonas padovanojo tokią atomazgą, kurios niekas veikiausiai nesitikėjo. Antradienį praūžė U12 amžiaus grupės superfinalas, o šiandien ant arenos parketo žengė U14 amžiaus grupės moksleivės.

A grupėje geriausiai pasirodė Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos ekipa, iškovojusi 2 pergales ir pasiekusi 1 lygiąsias. Antrą kelialapį į pusfinalį pelnė Gruzdžių gimnazija, pasiekusi 1 pergalę ir 2 lygiąsias.

Turnyro lentelė

Vt. Komanda Rung. Perg. Lyg. Pral. Įm. įv. Pral. Įv. Įv. skir. Tašk.
1. Veisiejų S. Gedos gimnazija 3 2 1 0 7 2 +5 7
2. Gruzdžių gimnazija 3 1 2 0 3 1 +2 5
3. Pajūrio S. Biržiškio gimnazija 3 1 1 1 4 3 +1 4
4. Molėtų progimnazija 3 0 0 3 2 10 -8 0

 

B grupėje įvyko precendento neturintis reiškinys – visose 6 rungtynėse buvo užfiksuotos lygiosios, o pirmos 5 rungtynės pasibaigė „sausais“ rezultatais 0:0. Šios grupės komandų „credo“ – geležinė gynyba. Tiktai paskutinėse rungtynėse Alytaus Šaltinių progimnazijos 2-oji komanda sužaidė 1:1 su Didžiasalio „Ryto“ progimnazija, tad šitokiu neįprastu būdu abi komandos prasibrovė į pusfinalį.

Turnyro lentelė

Vt. Komanda Rung. Perg. Lyg. Pral. Įm. įv. Pral. Įv. Įv. skir. Tašk.
1. Alytaus Šaltinių progimnazija 3 0 3 0 1 1 0 3
2. Didžiasalio „Ryto“ gimnazija 3 0 3 0 1 1 0 3
3. KTU inžinerijos licėjus 3 0 3 0 0 0 0 3
4. Ramygalos gimnazija 3 0 3 0 0 0 0 3

 

Popietę arenoje rungėsi jau tik pusfinalio dalyvės. Veisiejų moksleivės 4:0 pranoko ryčiausios Lietuvos gimnazijos atstoves, o Gruzdžių gimnazistės 1:0 įveikė alytiškes. Bronzos medalius iškovojo Alytaus Šaltinių progimnazijos komanda, rezultatu 2:0 nugalėjus Didžiasalio „Ryto“ gimnazistes.

Paskutinės 2024 metų „LadyGolo“ rungtynės dėl čempionių titulo idealiai perteikė viso superfinalo tendencijas – Veisiejų ir Gruzdžių futbolininkės per pagrindinį laiką įvarčių nepelnė, o aukso medalių likimas sprendėsi baudinių serijoje. Šį šaltų nervų ir taiklumo „egzaminą“ išlaikė Gruzdžių gimnazistės – 2:0.

„LadyGolo“ superfinalą ilgai atsimins visos jame dalyvausios komandos, kadangi jos grįžo su apdovanojimais – komandoms žaidynių organizatoriai įteikė aprangų komplektus ir kamuolus, atskirų dovanų sulaukė moksleives treniravę pedagogai. Prizines vietas pelniusios ekipos grįžo su taurėmis ir medaliais.

Renginio akimirkos buvo užfiksuotos fotoalbumo ir videoreportažo pavidalais, kuriais „LadyGolo“ organizatoriai pasidalins artimiausiu metu socialinėje erdvėje.

E. Šemioto / Masinio futbolo asociacijos nuotr.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS