Neįgaliesiems

„LadyGolo“ žaidynėse pasirodys 166 komandos

Lietuvos moksleivėms skirtos salės futbolo žaidynės „LadyGolas“ šią žiemą įtrauks 166 užsiregistravusias komandas.

„LadyGolas“ – tai Lietuvos futbolo federacijos ir Masinio futbolo asociacijos projektas, skirtas populiarinti tarp merginų salės futbolą ir sportinį aktyvumą. Žaidynių dalyves siekiama supažindinti su žaidimo ypatybėmis, suteikti galimybę smagiai pasivaržyti su bendraamžėmis bei pakviesti į reguliarias treniruotes vietiniuose futbolo klubuose.

Žaidynes sudarys du amžiaus divizionai – U12 (5–6 kl. moksleivių ir jaunesnių) bei U14 (7–8 kl. moksleivių ir jaunesnių). Pirmajame divizione rungsis 80 komandų, o antrajame – 86 komandos.

Pirmame etape komandos bus suskirstytos į grupes, iš kurių geriausios komandos pateks į antrą etapą – regioninius finalus, o trečiame etape komandos varžysis nacionaliniame finale.

Dalyvių rekordą šiemet užfiksavo Ramygalos gimnazija, užregistravusi net 13 komandų. Aktyvumu pasižymėjo Panevėžio „Vyturio“ progimnazija (10 komandų), Alytaus Dainavos progimnazija, Butrimonių gimnazija ir Simno gimnazija (po 8 komandas).

Komandų rikiuotė pagal apskritis: Alytaus – 46, Panevėžio – 36, Vilniaus – 19, Kauno ir Marijampolės – po 15, Šiaulių – 12, Utenos – 11, Klaipėdos ir Tauragės – po 5, Telšių – 2.

 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS