Neįgaliesiems

Lankėsi Molėtų savivaldybėje

Molėtuose aptarti futbolo plėtrą lankėsi Lietuvos futbolo federacijos (LFF) generalinis direktoirus Nerijus Dunauskas.

Vasario 28 d. Molėtų rajono savivaldybėje vyko pasitarimas, kuriame dalyvavo Molėtų rajono savivaldybės mero pavaduotojas Mindaugas Kildišius, Savivaldybės administracijos direktorius Saulius Jauneika, LFF generalinis direktorius Nerijus Dunauskas, Futbolo klubo “Utenis” direktorius Artūras Gimžauskas, UAFA prezidentas Dainius Širvys.

Pasitarimo metu sutarta dėl profesionalios metodinės pagalbos ir priežiūros Molėtuose jau dirbančioms futbolo grupėms, kurias treniruoja mokytojas Ramūnas Knezys.

Kalbėta apie galimybes futbolo aikšteles įrengti Molėtų vaikų darželių teritorijose (meilė sportui ir fizinės veiklos įpročiai susiformuoja vaikystėje, todėl svarbu, jog vaikai žaistų futbolą nuo mažens), o prie Molėtų progimnazijos įrengti standartinių matmenų dirbtinės dangos aikštę.

Pagal specialų UEFA projektą LFF aikštę dovanoja su sąlyga, jog bus įrengta aikštė ir tuo pačiu atitinkama infrastruktūra, kuri būtų tinkama treniruotėms ir žemesniųjų lygų futbolo varžyboms.

Pasitarime taip pat aptartos Molėtų miesto stadiono atidarymo šventės detalės, tikintis, kad LFF ir UAFA padedant pavyks į stadiono atidarymą pakviesti ne vieną žinomą futbolininką, išvysti parodomąjį futbolo profesionalų žaidimą.

Violeta Žalalienė, moletai.lt

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS