Neįgaliesiems

Lapkričio 3–9 d. nebus vykdomos „Samsung Galaxy Watch Active“ Lietuvos vaikų lygos rungtynės

Lietuvos vaikų ir jaunių ugdymo futbolo asociacija informuoja, kad, vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimo Nr. 152 3.2.1.4 punktu, 2021 m. lapkričio 3–9 d. neformalusis vaikų švietimas (išskyrus ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą) turi būti vykdomas nuotoliniu būdu arba stabdomas.

Atitinkamai, vadovaujantis 2021–2022 m. sezono „Samsung Galaxy Watch Active“ Lietuvos vaikų lygos futbolo čempionato PRO lygmens nuostatų 1.19 punktu ir čempionato Apskričių lygmens nuostatų 1.20 punktu, 2021 m. lapkričio 3–9 d. yra traktuojamos kaip „blokuotos valandos“, t. y. kaip LVJUFA patvirtintas laikas, kurio metu negali būti vykdomos jokios futbolo varžybos, rungtynės ir/ar turnyrai.

Dėl šios priežasties, visos komandos, kurios dalyvauja 8×8 ir/ar 5×5 formato (11×11 formatas LFF yra pripažintas aukšto meistriškumo varžybomis, kaip tai numatyta Lietuvos Respublikos sporto įstatyme) futbolo varžybose, privalo tokias rungtynes nukelti.

Asociacija primena, kad aukščiau nurodyto draudimo nesilaikymas, gali sąlygoti tiek administracinę atsakomybę, taikomą pažeidėjams už minėtos LR Vyriausybės nutarimo nuostatos nesilaikymą, bei, taip pat, gali būti asociacijos Drausmės komiteto svarstymo ir sankcijų objektu.

LVJUFA kviečia čempionate dalyvaujančias organizacijas produktyviai išnaudoti susidariusį laisvą laiką ir susitvarkyti savo sužaistų rungtynių protokolus COMET sistemoje, taip pat peržiūrėti savo komandų nesužaistų/atidėtų rungtynių sąrašą ir jas sužaisti, raštu susitarus su varžovais dėl naujos datos, laiko bei vietos.

Vadovaujantis čempionato nuostatų 4.20  punktu, visos „Samsung Galaxy Watch Active“ Lietuvos vaikų lygos futbolo čempionato pirmos sezono pusės rungtynės privalo būti sužaistos iki 2021 metų lapkričio 30 dienos.

LVJUFA informacija; K. Paulausko nuotrauka

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS