Neįgaliesiems

Lapkričio mėnesį – kontrolinės vyrų rinktinės rungtynės Kipre

Oficialiai patvirtinta ir antrųjų šių metų nacionalinės vyrų rinktinės data – lapkričio 19 dieną lietuviai išvykoje susikaus su Kipro nacionaline komanda.

Tai bus antrosios kontrolinės rinktinės rungtynės šiemet – primename, kad kovo mėnesio 27 dieną lietuviai išvykoje susitiks su Graikijos futbolininkais.

Dvikova Kipre bus paskutinė rinktinei šiais metais – į Kiprą lietuviai keliaus tiesiai iš Juodkalnijos, kur lapkričio 16 dieną užbaigs savo kampaniją Europos čempionato atrankos varžybose.

Tikslus rungtynių Kipre laikas ir vieta dar bus patvirtinti.

Lietuvos ir Kipro rinktinės per istoriją yra susitikusios tris kartus. Tiesa, visi susitikimai buvo draugiški ir visi jie vyko daugiau nei prieš 20 metų.

Lietuvos rinktinė tris kartus buvo kviečiama dalyvauti dabar jau nebevykstančiame tarptautiniame turnyre Kipre, kuris būdavo rengiamas vasario mėnesiais. Būtent šiuose turnyruose Lietuvos ir Kipro rinktinės ir žaisdavo.

Per tris mačus dusyk (1997-aisiais rezultatu 1:0 ir 2000-aisiais rezultatu 2:1) pergalę iškovojo Kipro futbolininkai, o 2001-aisiais laimėjo lietuviai, laimėję dvikovą 2:1.

Kipro futbolininkai per savo istoriją dar nėra dalyvavę Europos ar pasaulio čempionate, o rinktinei nuo praėjusių metų vadovauja specialistas iš Sakartvelo Temuras Ketsbaia.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS