Neįgaliesiems

„Legionieriai apie…“ rubrikoje – smagus „Hegelmann Litauen“ dueto pokalbis

Pristatome dar vieną smagios rubrikos „Legionieriai apie…“ epizodą, kuriame šį sykį smagiam pokalbiui susėdo Kauno raj. „Hegelmann Litauen“ duetas Levanas Mačarašvilis ir Gavi Thompsonas.

Abiems futbolininkams tai nėra pirmas laikotarpis Lietuvoje – praeityjejie abu jau atstovavo dabar jau nebeegzistuojančiam Kauno „Stumbrui“.

„Du metus žaidėme „Stumbre“, tai mano bičiulis iš tų laikų“, – plekšnodamas kolegai per petį sakė G. Thompsonas.

„Man tai buvo gera patirtis ir smagus laikas. Žaidėme Europos lygos atrankoje, laimėjome LFF taurę, tad bendrai – tai buvo geras laikas“, – kiek labiau surimtėjęs pasakojo L. Mačarašvilis.

Abu žaidėjai taip pat įsitraukė į diskusiją apie miestus, kuriame teko žaisti. Čia kartvelas nevengė juokais patraukti savo kolegą per dantį.

„Jūs tik pažiūrėkite į jį. Nigerijoje nėra mažų miestų? Kodėl tu visada nori reklamuoti Nigeriją?“,  – su plačia šypsena klausė L. Mačarašvilis.

Vaizdo įraše galėsite išvysti ir dar daugiau abiejų futbolininkų minčių, išgirsti jų lietuvių kalbos žinias bei tai, kokį įspūdį jie spėjo susidaryti apie mūsų šalį praleidę čia jau ne vienerius metus.

E. Žaldario/FC „Hegelmann Litauen“ nuotr.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS