Lenktynėse dėl titulo – netikėtas posūkis

„Betsafe Fusal A lygos“ čempionatas beveik pasiekė finišo tiesiąją. Priešpaskutiniame turnyro ture pasikeitė lyderių pozicijos ir favoritais tapti nugalėtojais tapo Kauno „Vytis“.

Kauniečiai prieš šį turą nuo pirmaujančios Gargždų „Pramogos-SC“ komandos atsiliko dviem taškais ir laukė oponentų nesėkmės.

Čempionų titulą ginantys Mindaugo Grigalevičiaus auklėtiniai svečiuose susitiko su Jonavos „Vikingų“ klubu. Per pirmąsias 12 minučių aikštėje vykdo rezultatyvi ir įtempta kova – įmušti net šeši įvarčiai, o prieš pertrauką „Vytis“ pirmavo 4:2.

Visgi po pertraukos dominuojantis svečių puolimas neleido lygos naujokams prisivyti „Vyčio“, kuriems ši pergalė buvo dvigubai saldesnė dėl rezultato iš Gargždų.

Žemaitijoje „Pramogos-SC“ priėmė Panevėžio „Baltijos“ klubą, tačiau vertėsi be dviejų lyderių Karolio Urbaičio ir Valdo Pocevičiuas.  Pirmajame kėlinyje lygos lyderiams pavyko laikytis sėkmingai ir jie netgi buvo išsiveržę į priekį po dviejų praleistų įvarčių.

Visgi po pertraukos A lygoje patirties sukaupę „Baltijos“ veteranai smogė galingai ir nesulaukė atsako – rungtynės baigėsi svečių pergale 9:3. Tai buvo tik trečiasis gargdžiškių pralaimėjimas, bet jis gali tapti lemiamu, nes jie nuo „Vyčio“ atsilieka tašku.

„Pramogos-SC“ paskutiniajame ture susitiks Vilniaus „Turbotransfers“ ekipa išvykoje, tuo tarpu „Vytis“ namuose surems ginklus su Klaipėdos „Koralu“, kuris yra labai arti bronzos medalių. Klaipėdiečiai, lenkiantys „Baltiją“ dviem taškais, šeštadienį namuose 8:2 sutriuškino Vilniaus dailės akademijos (VDA) klubą.

Turnyrinė lentelė ir statistika

17 turo statistika:

„Vikingai“ – „Vytis“ 4:7 (2:4)
Įvarčiai: 1 min. D. Stradalovas (0:1), 4 min. B. Spietinis (1:1), 5 min. E. Kleber (1:2), 9 min. L. Vianna (1:3)
10 min. A. Mockus (2:3), 12 min. T. Brandao (2:4), 27 min. J. Zagurskas (2:5), 33 min. A. Rocys (3:5), 35 min. K. Ferreira (3:6), 37 min. M. Stankevičius (4:6), 39 min. J. Zagurskas (4:7).

„Pramogos-SC“  – „Baltija“ 3:9 (3:3)
Įvarčiai: 5 min. A. Šteinas (0:1), 8 min. G. Zaborskis (0:2), 13 min. T. Tamošauskas (1:2), 15 min. A. Staponka (2:2), 18 min. A. Jotko (3:2), 21 min. A. Šteinas (3:3), 23 min. M. Butėnas (3:4), 24 min. A. Šteinas (3:5), 25 min G. Zaborskis (3:6), 29 min. M. Butėnas (3:7), 33 min. G. Zaborskis (3:8), 35 min. E. Stankevičius (3:9).

„Koralas“ – Vilniaus dailės akademija 8:2 (1:0)
Įvarčiai: 9 min. N. Urba (1:0), 21 min. N. Urba (2:0), 22 min N. Urba (3:0), 23 min. I. Golubchanskyi (4:0), 25 min. I. Golubchanskyi (5:0), 26 min. D. Stankevičius (6:0), 29 min. P. Šarynskis (6:1), 30 min. M. Šoblinskas (6:2), 35 min. E. Vainoras (7:2), 36 min. E. Vainoras (8:2).

VIP – „Inkaras“ 5:6 (2:2)
Įvarčiai: 2 min. E. Blažys (1:0), 8 min. E. Blažys (2:0), 8 min. B. Kudirka (2:1), 10 min. A. Juozaitis (2:2), 21 min. B. Olencevičius (2:3), 23 min. B. Olencevičius (2:4), 26 min. M. Šluta (3:4), 29 min. E. Blažys (4:4), 32 min. P. Giedraitis (4:5), 33 min. J. Juozaitis (4:6), 34 min. M. Šluta (5:6).

„Vievio žiedas“ – „Turbotransfers“ 4:6 (2:4)
Įvarčiai: 2 min. V. Bartosevič (1:0), 2 min. E. Mučinis (1:1), 9 min. P. Sakalis (1:2), 10 min. A. Levickas (2:2), 12 min. M. Makutonovičius (2:3), 18 min. P. Sakalis (2:4), 23 min. E. Mučinis (2:5), 29 min. J. Gulbinas (2:6), 31 min. E. Bublevič (3:6), 39 min. M. Makutonovičius (4:6, į savus vartus).