Neįgaliesiems

LFF atvirųjų seminarų treneriams tęsinys – sausio 26 dieną

Lietuvos futbolo federacijos Techninis departamentas tęs internetinių seminarų ciklą šalies futbolo įstaigų treneriams apie 8×8 ir 11×11 futbolo formatų žaidimo viziją ir jos pritaikymą.

Gruodžio mėnesį vykę pirmieji seminarai, skirti 5×5 formato temoms, sulaukė didelio bendruomenės susidomėjimo. Pirmoje sesijoje dalyvavo 134, o antroje – 113 užsiregistravusių trenerių.  

Sausio 26 dieną nuo 11:00 valandos vyks internetinis seminaras apie 8×8 žaidimo formatą per „Microsoft Teams“ platformą. 

Registracija į seminarą yra nemokama, jame galės dalyvauti iki 300 asmenų. Asmenų registracija, nurodžius vardą, pavardę ir atstovaujamą organizaciją, vyks el. pašto adresu info@jaunimofutbolas.lt iki š. m. sausio 22 dienos 12:00 valandos. Užsiregistravusiems asmenims bus išsiųsta prisijungimo nuoroda. 

„2020–2024 m. Lietuvos futbolo techninės strategijos plane esame numatę rengti šiuos atviruosius seminarus treneriams, siekiant juos edukuoti ir padėti jiems tobulinti savo žinias apie 5×5 ir 8×8 žaidimo formatus, turint omenyje, jog Lietuvoje prieš tai vyravo 7×7 ir 9×9 žaidimo formatai. 

Šie seminarai yra skirti visai futbolo bendruomenei. Kviečiu prisijungti visus, kuriems rūpi futbolo vystymas Lietuvoje ir nori padėti“, – teigė LFF techninis direktorius Patrick De Wilde.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS