Neįgaliesiems

LFF C licencijos kursuose žinias gilino ketvirtoji grupė

Savaitgalį Sudeikiuose prasidėjo antrus metus iš eilės vykdomi LFF C licencijos kursai, skirti ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinių klasių (ir vyresnių) pedagogams, treneriams bei tėvams, kurie nori vykdyti ar prisidėti prie užsiėmimų su vaikais iki 12 metų.

Dviejų dienų seminare 40 dalyvių dirbo praktiniuose ir teoriniuose užsiemimuose. Tarp dalyvių – ir Lietuvos A lygoje praeitais metais triumfavęs saugas Paulius Janušauskas, Futsal A lygos žaidėjai Erikas Vainoras, Domantas Ežerskis, taip pat teisėjas Vladimiras Gerasimovas.

Praktiniai užsiėmimai yra internetinių kursų „Kitas požiūris“ tąsa. Po 10 valandų trukmės kursų internete dalyviai gauna sertifikatus, kurie leidžia toliau tęsti mokymus C licencijos kursuose. Įskaitant mokymus internete, kursą sudaro 64 valandos.

Dalyviai buvo suskirstyti į tris grupes, o seminare vyko trys sesijos – pedagoginė, psichologinė ir futbolo, kurios padėjo įsigilinti į atitinkamus aspektus.

„Kursų dalyviai buvo imlūs, nebijantys reikšti savo nuomonę. Buvo smagu, kad daug dalyvių liko patenkinti ir renginio metu tapo tokiais komandiškais. Dabar jų laukia antrasis susitikimas, bet iki tol jie turės atlikti tam tikrus namų darbus“, – sakė kursus organizuojančios Lietuvos masinės futbolo asociacijos direktorius Ignas Marcinkevičius. Gegužę grupė susirinks antrąjai sesijai.

KAIP PRADĖTI?
• Norint dalyvauti, reikia baigti dešimties valandų LFF internetinį kursą „Kitas požiūris“. Jį galite rasti čia: www.futbolotreniruotes.lt/kursas/ ). 
• Po kurso baigimo sistemoje pasirinkite užpildyti anketą ir užsiregistruoti C licencijos seminarui.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS