Neįgaliesiems

LFF C licencijos kursus išbando ir pedagogai

Kitą požiūrį siūlančius LFF C licencijos kursus išbando ne tik futbolo bendruomenė – jie įdomūs ir pedagogams. Jau galima registruotis į naują kursų grupę.

Jonavos vaikų lopšelis-darželis „Saulutė“ pedagogė Viktorija Tamulaitė nusprendė dalyvauti kursuose, nes norėjo daugiau sužinoti apie futbolą. Šis žaidimas ją sudomino dalyvaujant projekte „Futboliukas“.

„Kursai suteikė naujų idėjų kaip organizuoti futbolo pamokėles vaikams, minčių kaip išlaikyti vaikų susidomėjimą, išspręsti iškilusias problemas. Labiausiai patiko gyvi seminarai ir tai, jog daugelį žinių gavome per praktiką, – teigė pedagogė.

Ji rekomenduotų kursus ir kitoms kolegėms: „Jų metu įgyjama ne tik futbolo žinių, bet ir gaunama daug informacijos kaip pagerinti vaikų ugdymą, į ką atkreipti dėmesį norint pasiekti teigiamą rezultatą.“

Šiaulių lopšelyje-darželyje „Kregždutė“ dirbanti Donata Kačinskaitė teigė norėjusi suteikti daugiau žinių vaikams apie futbolą ir pati iš arčiau susipažinti su šiuo sportu, su kuriuo nebuvo susidūrusi.

„Kursai labai patiko, gavau labai daug naujų žinių iš praktinės pusės, nes pedagoginė pusė man jau buvo žinoma. Turėjome labai daug praktikos. Tikrai rekomenduoju kolegoms“, – tikino Donata.

Anot jos šie kursai kitokie nei įprasti: „Vien tai, kad buvome kaip viena didelė šeima, vienoje patalpoje. Tai padėjo labiau susikaupti ties mokymosi dalykais.“

LFF C licenciją sudaro nemokami visiems prieinami internetiniai kursai “Kitas požiūris” ir gyvi seminarai.

Pabaigus internetinį kursą galima iki liepos 27 d. registruotis į naują seminarų grupę. Seminarai vyktų rugsėjo 25-26 d. ir lapkričio 13-14 d. Sudeikiuose (Utenos r.)

Išsamiau apie kursus:

Kam skirti kursai? Treneriams, ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinių klasių (ir vyresnių) pedagogams, ar tėvams, norintiems prisidėti prie vykdomų užsiėmimų su vaikais iki 12 metų. Kursus jau išklausė daugiau nei 200 įvairaus amžiaus, skirtingų profesijų žmonių – nuo žinomų futbolininkų ir trenerių iki paprastų sporto entuziastų, mažamečius vaikus auginančių tėvų.

Kokia kursų nauda? Įgysite žinių, pakelsite savo kvalifikaciją, sužinosite apie kitokį, modernų požiūrį užsiėmimus su vaikais, kaip jiems saugiai perteikti žaidimo elementus ir išlaikyti jų susidomėjimą sportu. Daugelis kurse nagrinėjamų situacijų yra autentiškos, jos pateikiamos kūrybiškai. Kursuose atliktos užduotys padės jums spręsti realias problemas savo darbe ar gyvenime. Galų gale – įdomiai praleisite laiką.

Koks kurso programos turinys? Mokomasi futbolo, pedagogikos ir psichologijos elementų. Didelis dėmesys kreipiamas į edukologijos ir mokymosi mokyti svarbą. Rengiant programą buvo konsultuojamasi su specialistais iš Ugdymo plėtotės centro (UPC). 

Kaip pradėti? Užsiregistruoti į kursą Kitas požiūris svetainėje futbolotreniruotes.lt

Kiek kainuoja? Pirmoji kurso dalis nemokama. Norinčių gilintis toliau laukia gyvi seminarai ir kitos užduotys. Viso kurso kaina – 129 EUR.

Kaip registruotis seminarui?  Pabaigus internetinį kursą registruotis futbolotreniruotes.lt užpildyti specialią formą. Svetainėje prie savo paskyros taip pat galite atšaukti dalyvavimą.

Kada vėliausiai galima registruotis? iki liepos 27 d.

Kiek laiko trunka kursai? Pilnas LFF C licencijos programos kursas sudarytas iš 64 valandų.

Kurso programa (visos dalys privalomos):
(nemokama dalis) 1. LFF internetinis kursas „Kitas požiūris“ – 10 valandų;
(nuo 2 iki 8 – mokama dalis, registracija futbolotreniruotes.lt)
2. Dviejų dienų gyvas seminaras – 16 valandų;
3. Savarankiškas darbas  – 18 valandų;
4. Internetinio kurso II dalis – 8 valandos;
5. Registracija į antrą seminarą pabaigus savarankišką darbą bei II internetinio kurso dalį
6. II dviejų dienų gyvas seminaras – 16 valandų.
7. Internetinio kurso III dalis – 6 valandos.
8. Apmokėjimas pavedimu bei sertifikato gavimas

Kur ir kada vyks artimiausi seminarai? Pirmasis rugsėjo 25-26 dienomis, antrasis – lapkričio 13-14 dienomis Sudeikiuose (Utenos raj.).  Seminarai gali neįvykti, jei neužsiregistruos minimalus dalyvių skaičius.

Kokia seminarų trukmė? Seminarai vykdomi dvi dienas (penktadieniais–šeštadieniais). Nakvynė suteikiama dalyviams, kurie gyvena toliau nei 50 kilometrų nuo kursų vykdymo vietos (registracijos anketoje pažymėkite varnele). Maitinimu pasirūpins organizatoriai (registracijos formoje pažymėkite varnele). Visa tai įeina į kursų kainą.

Kiek dalyvių bus seminare? Minimalus dalyvių skaičius – 27; Maksimalus dalyvių skaičius – 45;

Kur sužinoti daugiau informacijos? kreiptis el. paštu i.marcinkevicius@lff.lt arba tel. nr. 8 626 03 234

Video reportažas:

Foto akimirkos iš kursų:

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS