Neįgaliesiems

LFF D licencijos kursų dalyviams numatomi seminarai vasarį ir balandį

Baigusius internetinį kursą  „Kitas požiūris“ kviečiama registruotis į naują LFF D licencijos seminarų grupę.

LFF D licencijos kursai pritaikyti tėvams ir pedagogams.

Registruotis į naują kursų grupę galima iki vasario 14 d., o seminarai vyks vasarį ir balandį. Norint juose dalyvauti bus reikalingas galimybių pasas.

Išsamiau apie kursus:

Kodėl D licencija, nebe C? Kursų turinys išliko, tačiau įvedus naują UEFA C lygmenį, ankstesni LFF C licencijos kursai pervadinti į D licencijos kursus.

Kam skirti kursai? Ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinių klasių (ir vyresnių) pedagogams, ar tėvams, norintiems prisidėti prie vykdomų užsiėmimų su vaikais iki 12 metų. Kursus jau išklausė daugiau nei 300 įvairaus amžiaus, skirtingų profesijų žmonių – nuo žinomų futbolininkų ir trenerių iki paprastų sporto entuziastų, mažamečius vaikus auginančių tėvų.

Kokia kursų nauda? Įgysite žinių, pakelsite savo kvalifikaciją, sužinosite apie kitokį, modernų požiūrį užsiėmimus su vaikais, kaip jiems saugiai perteikti žaidimo elementus ir išlaikyti jų susidomėjimą sportu. Daugelis kurse nagrinėjamų situacijų yra autentiškos, jos pateikiamos kūrybiškai. Kursuose atliktos užduotys padės jums spręsti realias problemas savo darbe ar gyvenime. Galų gale – įdomiai praleisite laiką.

Koks kurso programos turinys? Mokomasi futbolo, pedagogikos ir psichologijos elementų. Didelis dėmesys kreipiamas į edukologijos ir mokymosi mokyti svarbą. Rengiant programą buvo konsultuojamasi su specialistais iš Ugdymo plėtotės centro (UPC). 

Kaip pradėti? Užsiregistruoti į kursą Kitas požiūris svetainėje futbolotreniruotes.lt

Kiek kainuoja? Pirmoji kurso dalis nemokama. Norinčių gilintis toliau laukia gyvi seminarai ir kitos užduotys. Viso kurso kaina – 129 EUR.*
(*- Projekto “Futboliukas” dalyviams išlaidos kompensuojamos)

Kaip registruotis seminarui?  Pabaigus internetinį kursą “KItas požiūris” registruotis futbolotreniruotes.lt užpildant specialią formą. Svetainėje prie savo paskyros taip pat galite atšaukti dalyvavimą.

Kada vėliausiai galima registruotis? iki 2022 m. vasario 14 d. 

Kiek laiko trunka kursai? Pilnas LFF D licencijos programos kursas sudarytas iš 64 valandų.

Kurso programa (visos dalys privalomos):
(nemokama dalis)

1. LFF internetinis kursas „Kitas požiūris“ – 10 valandų;
(nuo 2 iki 8 – mokama dalis, registracija futbolotreniruotes.lt)
2. Dviejų dienų gyvas seminaras – 16 valandų (vasario 18-19 d.)
3. Savarankiškas darbas  – 18 valandų;
4. Internetinio kurso II dalis – 8 valandos;
5. Registracija į antrą seminarą pabaigus savarankišką darbą bei II internetinio kurso dalį
6. II dviejų dienų gyvas seminaras – 16 valandų. (balandžio 1-2 d.)
7. Internetinio kurso III dalis – 6 valandos.
8. Apmokėjimas pavedimu bei sertifikato gavimas

Kur ir kada vyks artimiausi seminarai? Pirmasis vasario 18-19 dienomis, antrasis – balandžio 1-2 dienomis Sudeikiuose (Utenos raj.). Seminarai gali neįvykti, jei neužsiregistruos minimalus dalyvių skaičius.

Kokia seminarų trukmė? Seminarai vykdomi dvi dienas (penktadieniais–šeštadieniais). Nakvynė suteikiama dalyviams, kurie gyvena toliau nei ~50 kilometrų nuo kursų vykdymo vietos (registracijos anketoje pažymėkite varnele). Maitinimu pasirūpins organizatoriai (registracijos formoje pažymėkite varnele). Visa tai įeina į kursų kainą.

Ar galėsiu dalyvauti seminare be galimybių paso? Ne, nes pagal numatomas pandemijos valdymo priemones nuo 2021 m. rugsėjo 13 d. visos kontaktinės paslaugos teikiamos ir ūkinės veiklos vykdomos bei renginiai organizuojami tik asmenims, kurie atitinka Galimybių paso kriterijus. Registruodamasis seminarui dalyvis prisiima atsakomybę, jog šiuos kriterijus įgyvendins ir gaus pasą savarankiškai. Šis reikalavimas gali keistis iki seminaro pradžios jei bus priimti atitinkami Vyriausybės nutarimai.

Kiek dalyvių bus seminare? Minimalus dalyvių skaičius – 20; Maksimalus dalyvių skaičius – 30;

Kur sužinoti daugiau informacijos? kreiptis el. paštu i.marcinkevicius@lff.lt arba tel. nr. 8 626 03 234

Akimirkos iš kursų:

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS