Neįgaliesiems

LFF DK priėmė sprendimą dėl FA „Šiauliai“ protesto rungtynėse su FC „Džiugu“

LFF Drausmės komitetas (toliau – DK) priėmė sprendimą dėl Optibet A lygos 26-ojo turo rungtynių tarp FA „Šiauliai“ ir FC „Džiugas“ komandų.

Primename, kad po šių rungtynių Šiaulių komanda pateikė protestą. Proteste komanda nurodė, kad rungtynių metu buvo pažeistas varžybų nuostatuose numatytas minimalus Lietuvių Respublikos piliečių skaičiaus aikštėje reikalavimas.

Rungtynių protokole nurodyta, kad 88 rungtynių minutę FC „Džiugas“ komanda, kurios gretose iki 88 minutės žaidė 3 lietuviai, pakeitė M. Burbą (lietuvį) į A. Krivokapičių (juodkalnietį), taip aikštėje paliekant 2 lietuvius.

LFF DK lengvinančia aplinkybe pripažįsta faktą, kad po 2 minučių FC „Džiugas“ komanda atliko dar vieną keitimą ir aikštėje pasirodė lietuvis – 90 rungtynių minutę FC „Džiugas“ komanda pakeitė Aldairą (Angolos futbolininką) į M. Vasiliauską (lietuvį).

Remiantis aukščiau išdėstytomis aplinkybėmis, nuostatų pažeidimas yra pilnai įrodytas.

LFF Drausmės komiteto priimti sprendimai

– FA „Šiauliai“ protestą patenkinti ir protesto mokestį grąžinti protesto pateikėjui;

– įskaityti FC „Džiugas“ komandai pralaimėjimą rezultatu 0:3 FA „Šiaulių“ naudai;

– netaikyti VŠĮ „Telšių futbolo ateitis“ piniginės baudos sankcijos.

Šis LFF DK sprendimas ne vėliau kaip per 7 (septynias) dienas nuo jo įteikimo dienos gali būti skundžiamas LFF Apeliaciniam komitetui, pateikiant apeliacinį skundą, atitinkantį Kodekse nustatytus reikalavimus.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS