Neįgaliesiems

LFF DK sprendimai dėl Optibet A lygos rungtynių DFK „Dainava“ – „Kauno Žalgiris“

Lietuvos futbolo federacijos Drausmės komitetas išnagrinėjo bylą dėl galimo Drausmės kodekso pažeidimo Optibet A  lygos 23-ojo turo rungtynėse DFK „Dainava“ – „Kauno Žalgiris“, vykusiose šių metų liepos 22 dieną.

LFF Drausmės komitetas nustatė, kad: 

– Rungtynių protokole užfiksuota, kad rungtynių metu Alytaus klubo oficialus asmuo užsipuolė rungtynių inspektorių dėl, neva, vienašališkų teisėjo sprendimų. Po rungtynių tas pats asmuo agresyvia ir necenzūrine kalba tęsė užgauliojimus rungtynių inspektoriaus atžvilgiu.

– Rungtynių protokole užfiksuota, kad nuaidėjus finaliniam teisėjo švilpukui ir teisėjų komandai einant į rūbinę, juos pasitiko žiūrovų minia, per kurią buvo nesaugu patekti į persirengimo kambarį.

– Rungtynių protokole užfiksuota, kad vienas iš žiūrovų, apsirengęs karine uniforma, lydėjo rungtynių inspektorių iki teisėjų rūbinės ir įžeidinėjo necenzūriniais žodžiais.

– Rungtynių protokole užfiksuota, kad 31 rungtynių minutę DFK „Dainava“ sirgaliai uždegė dūminį užtaisą, o 81 minutę – uždegė deglus.

Įvertinęs visą gautą medžiagą, išklausęs oficialių asmenų ir rungtynių dalyvių paaiškinimus, LFF Drausmės komitetas nusprendė:

– Skirti Klubo oficialiam asmeniui 250 eurų piniginę baudą.

– Skirti futbolo klubui „Dainava“ subendrintą 2000 eurų piniginę baudą.

– Skirti „Dainavos“ komandai rungtynių be žiūrovų sankciją, taikytiną vienerioms artimiausioms komandos „namų“ rungtynėms.

Šis LFF DK sprendimas ne vėliau kaip per 7 (septynias) dienas nuo jo įteikimo dienos gali būti skundžiamas LFF Apeliaciniam komitetui, pateikiant apeliacinį skundą, atitinkantį Kodekse nustatytus reikalavimus.

Taip pat už sirgalių pirotechnikos naudojimą šių rungtynių metu bauda skirta ir „Kauno Žalgirio“ klubui.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS