Neįgaliesiems

LFF efutbolo rinktinė iškovojo Baltic eCup!

Penktadienio vakarą vykusiame istoriniame virtualaus Baltijos futbolo taurės turnyre triumfavo Lietuvos efutbolininkai.

Taurės favoritais laikyti Lietuvos efutbolininkai patvirtino savo statusą. Per ketverias rungtynes lietuviai iškovojo tris įtikinamas pergales, o tai garantavo čempionų vardą.

„Jeigu reiktų rašyti pažymį, duočiau tvirtą septynetą. Aišku, galėjome pasirodyti dar geriau, tačiau pasiekėme išties nemažai“, – apibendrinamas šį efutbolo rinktinės sezoną teigė Donatas Grabarčiukas

„Aš rašyčiau devynetą. Kaip debiutiniams sezonui pasirodėme išties gerai. Tobulėti visada yra kur, o bendram progresui prisidės įvairių turnyrų gausa“, – sakė LFF efutbolo rinktinės treneris Martynas Bendikas.

„Esame išties patenkinti efutbolo rinktinės pasirodymu, norime tikėti, kad Baltic eCup taps gražia tradicija ateityje. Nėra ko slėpti, prieš taurės pradžią nežinojome, ko tikėtis iš varžovų, tačiau giliai širdy nujautėme, kad esame pajėgūs iškovoti istorinę taurę. Begalo malonus buvo visų Baltijos efutbolo aistruolių parodytas dėmesys ir palaikymas. Smagu, kad iki šių dienų sugebėjome išlaikyti brolišką santykį“, – teigė LFF esporto vadovas Edgaras Abromavičius.

Baltic eCup vyko tuo metu, kai visose trijose Baltijos šalyse buvo suplanuota Baltijos taurė klasikiniame futbole. Dėl COVID-19 susidariusios situacijos Baltijos taurės turnyras buvo atidėtas ir planuojamas 2021 m. Tradiciškai Baltijos taurė vyksta kas dvejus metus, o varžybos vyksta visose trijose šalyse tiek nacionalinėse, tiek U-21 nacionalinių komandų varžybose.

„Džiaugiuosi, kad mums pavyko rasti išeitį bei turnyrą suorganizuoti virtualioje erdvėje. eEuro 2020 atrankos turnyre lietuviai įrodė, kad gali kautis su pajėgiausiomis Europos rinktinėmis, o užimta 17 vieta Europos mąstu yra puikus rezultatas. Tikime, kad dabartinėje situacijoje eBaltijos taurė yra puiki alternatyva, o virtualaus futbolo plėtra įgaus dar didesnį pagreitį“, – prieš taurės turnyro startą kalbėjo LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

Baltic eCup taurės varžybų rezultatai:

19:00 val. Latvija – Estija 3:3

19:30 val. Latvija – Lietuva 0:1

20:00 val. Estija – Lietuva 1:3

20:30 val. Lietuva – Latvija 4:2

21:00 val. Estija – Latvija 2:2

21:30 val. Lietuva – Estija 0:1

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS