Neįgaliesiems

LFF esporto vadovas lankėsi Pietų Afrikos Respublikos futbolo asociacijoje

Praėjusią savaitę Lietuvos futbolo federacijos atstovas Edgaras Abromavičius lankėsi Pietų Afrikos Respublikos futbolo Asociacijoje (SAFA), Johanesburge.

Vizito tikslas – siekis stiprinti futbolo ryšius tarp Lietuvos ir Pietų Afrikos Respublikos.

Per šį vizitą E. Abromavičius susitiko su SAFA generaline sekretore Lydia Monyepoa ir marketingo departamento vadovu Errolu Madlala. Šiame susitikime buvo aptarti Lietuvos futbolo ir SAFA vykdomi skaitmeniniai bei kiti projektai, aptartas abiejų šalių noras stiprinti bendradarbiavimą.

Ypatingas dėmesys buvo skiriamas esporto vystymo sričiai, siekiant skatinti jaunimą domėtis futbolu ne tik kaip sporto šaka, bet ir kaip fizinės veiklos forma, per futbolo žaidimų simuliatorius. Šis požiūris parodo futbolo naudojimo platumą – ne tik kaip sporto, bet ir kaip priemonės jaunimo ugdymui ir įtraukimui.

Vizitas buvo organizuotas bendradarbiaujant su VDU sporto centru, siekiant plėsti tarptautinį futbolo ir sporto švietimo tinklą. Šis vizitas į Pietų Afrikos Respublikos futbolo asociaciją atveria naujas galimybes abiejų šalių futbolo bendruomenėms ir žada teigiamą poveikį jaunųjų sportininkų ugdymui ir sporto populiarinimui.

Tikimasi, kad šis vizitas taps svarbiu žingsniu siekiant stipresnių ryšių tarp Lietuvos ir Pietų Afrikos Respublikos futbolo organizacijų ir skatins abipusį mokymąsi bei bendradarbiavimą sporto srityje.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS