Neįgaliesiems

LFF Etikos komiteto sprendimas dėl VRFS prezidento Pauliaus Malžinsko

LFF Etikos komitetas LFF Vykdomojo komiteto (VK) ir Prezidento 2020 m. rugsėjo 17 d. prašymu pradėjo tyrimą dėl LFF VK nario ir Vilniaus regiono futbolo asociacijos (toliau – VRFS) prezidento Pauliaus Malžinsko elgesio atitikimo LFF Etikos kodekso reikalavimams.

LFF Etikos komitetas 2020 m. spalio 22 d. posėdyje žodinio proceso tvarka, dalyvaujant P.Malžinskui, išnagrinėjo LFF Vykdomojo komiteto ir Prezidento prašymą ir vadovaujantis LFF Etikos kodeksu priėmė sprendimą.

LFF Etikos komitetas atlikęs tyrimą nusprendė pripažinti, kad (i) P.Malžinskas savo veikla savo socialinio tinklo Facebook paskyroje pažeidė Etikos kodekso 15.1 ir 12.3 str. ir uždraudė vienerius metus dalyvauti LFF valdymo organų ir kitų LFF organų veikloje; (ii) pažeidė Etikos kodekso 12.1, 12.2, 12.3, 14.1, 21.2, 24.1 str. dėl jo veiksmų LFF VK posėdyje ir uždraudė vienerius metus dalyvauti LFF valdymo organų ir kitų LFF organų veikloje; (iii) pažeidė Etikos kodekso 12.3, 14.1, 21.2 str. dėl jo teiginių žiniasklaidos priemonėse ir uždraudė dvejus metus dalyvauti LFF valdymo ir kitų LFF organų veikloje; (iv) pažeidė Etikos kodekso 12.3, 14.1, 21.2, 13.1, 18.1, 18.2 str. dėl viešų pasisakymų, žinučių socialiniuose tinkluose bei LFF Konferencijoje ir uždraudė dvejus metus dalyvauti LFF valdymo ir kitų LFF organų veikloje.

Apibendrinus P.Malžinskui už Etikos kodekso pažeidimus skirtas sankcijas LFF Etikos komitetas skyrė vieną bendrą sankciją už šiurkščiausią pažeidimą, kuria uždraudė P.Malžinskui dvejus metus dalyvauti LFF valdymo ir kitų LFF organų veikloje.

Vadovaujantis FIFA, UEFA ir LFF įstatais LFF Etikos komiteto sprendimas gali būti skundžiamas per 30 dienų nuo sprendimo įteikimo dienos Tarptautiniam Sporto Arbitražo Teismui (Court of Arbitration for Sport), esančiame Lozanoje (Šveicarija), Tarptautinio Sporto Arbitražo procedūrinėse taisyklėse nustatyta tvarka.

LFF Etikos komitetas yra savarankiškas, nuo LFF valdymo organų nepriklausantis, LFF įstatuose įtvirtintas organas, kuris atlieka tyrimus ir priima sprendimus dėl LFF Etikos kodekso pažeidimų ir savarankiškai, vadovaujantis Etikos kodeksu, nustato sankcijas. LFF Vykdomojo komiteto 2019 m. balandžio 11 d. posėdyje buvo patvirtintas LFF Etikos kodeksas. LFF Etikos kodeksas savo turiniu yra tapatus FIFA ir UEFA etikos kodeksams.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS