Neįgaliesiems

LFF futsal Supertaurės finale – „Kauno Žalgirio“ ir „Vikingų“ mūšis

Naujojoje Akmenėje prasidėjusiame 2023 metų Lietuvos futsal supertaurės turnyre „Kauno Žalgiris“ 5:0 nugalėjo Mažeikių VIP, o Jonavos „Vikingai“ – 5:4 „Akmenės kraštą“. Abi laimėjusios komandos rytoj 17 valandą kausis dėl supertaurės, pralaimėjusios – dėl trečios vietos.

Pirmajame pusfinalyje stoję dabartiniai supertaurės savininkai „Kauno Žalgirio“ futbolininkai pirmojo įvarčio laukė beveik keturias minutes. Po įžaisto kampinio Justinas Zagurskas pataikė į varžovų vartininką ir netrukus kamuolys atsidūrė tinkle.

Net neįpusėjus pirmajam kėliniui, kauniečių persvara po Rafaelio ir Alberto Voskunovičiaus įvarčių tapo 3:0.

Nedidelis šansas mažeikiškiams atsirado 14-ąją minutę, kai vienas prieš varžovų vartininką pabėgo Artūras Juchno. Gelbėdamas komandą, vartininkas Jordanas Neves sužaidė ranka už baudos aikštelės ribų ir už tai buvo nubaustas raudona kortele, tačiau VIP ir tuo nepasinaudojo.

Po pertraukos dar po įvartį pelnė Victoras Hugo ir A.Voskunovičius bei „Kauno Žalgiris“ užtikrintai iškovojo kelialapį į finalą.

Rungtynių apžvalga ir komentarai.

Antrasis pusfinalis buvo gerokai įtemptesnis, o pirmasis įvartis buvo įmuštas sužaidus kiek daugiau nei pusę kėlinio. Šiek tiek laisvės gavęs Hernandezas Silva 11-ąją minutę atidarė rungtynių sąskaitą, tačiau vos po 37 sekundžių įspūdingu smūgiu Aivaras Bagočius rezultatą išlygino.

Dar iki pertraukos aikštės šeimininkai įsimušė įvartį į savo vartus, tačiau vos prasidėjus antrajam kėliniui, Jose Wellingtonas Torresas po kontratakos rezultatą išlygino.

Dar po keturių minučių „Vikingai“ vėl išsiveržė į priekį, tačiau netrukus tas pats J. W. Torresas galingu smūgiu vėl panaikino komandos deficitą. Šįsyk „Akmenės kraštas“ neatsiliekančiųjų vaidmenyje buvo tik 25 sekundes ir nuo to laiko iki dvikovos pabaigos priekyje buvo tik Jonavos atstovai.

Paskutiniai du įvarčiai rungtynėse buvo įmušti tuomet, kai akmeniškiai vartininką buvo pakeitę penktu žaidėju. Likus beveik trims minutėms smūgiu beveik per visą aikštę pasižymėjo Maksimas Avetysianas, o likus 70-iai sekundžių J. W. Torresas, pelnydamas savo trečiąjį įvartį, skirtumą sumažino iki minimumo. Per likusį laiką rezultatas nepakito.

Rungtynių apžvalga ir komentarai.

Kova dėl trečiosios vietos sekmadienį bus žaidžiama 14 valandą, finalas – 17 val. Abejas rungtynes tiesiogiai tansliuos futbolas.tv.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS