LFF Futsal taurėje sužaistas pirmasis etapas

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) 2017/18 metų salės futbolo (futsal) taurės turnyre praeitą savaitę baigėsi pirmojo etapo varžybos. Jose dalyvavo 10 komandų, kurios dėl kelialapio kovėsi penkiose porose.

FC Baltai nuotr.

Rytų regione Vilniaus „Spartakas“ namuose po pirmojo kėlinio pirmavo 2:1 prieš Kaišiadorių „Baltus“, bet pralaimėjo triuškinamu rezultatu 2:8. Pergalę svečiuose šventė ir Kauno „Smūgis“, kuris taip pat po pertraukos pralaužė ledus ir nugalėjo Kybartų „Sveikatą“ 6:3.

Vakarų regione Gargždų „Bangos“ komanda po atkaklios kovos 5:4 privertė pasiduoti Naujosios Akmenės „Akmenės cemento“ futbolininkus.

Šiaurės regione Šiaulių „Frilux-BĖGIAI“ 8:3 pranoko Joniškio „Saned“ ekipą, o Radviliškio ŠSPC komanda svečiuose 7:2 sutriuškino Šiaulių „Ginkūnai Šiauliai-Dakaras“ klubą, nors prieš pertrauką rezultatas buvo lygus.

LFF Futsal taurės antrojo etapo burtų traukimai įvyks 2018 m. sausio 15 d. 13.00 val. Vilniuje, LFF būstinėje. Prie pirmojo etapo nugalėtojų antrajame etape prisijungs „Betsafe-Futsal A lygos“ klubai.