LFF futsal taurės finale – „Kauno Žalgirio“ ir „Saulės krašto“ akistata

Šeštadienį Druskininkuose startavusiame LFF futsal taurės finalo ketverte savo dvikovas užtikrintai laimėjo „Kauno Žalgirio“ ir „Saulės krašto“ klubai, kurie iškovojo kelialapius į didįjį finalą. Abi laimėjusios ekipos varžovams atseikėjo po septynis įvarčius ir laimėjo identiškais rezultatais – 7:0.

Pirmieji į areną žengė „Saulės krašto“ ir Mažeikių VIP atstovai. Dvikova prasidėjo aukštu „Saulės krašto“ spaudimu bei pelnytu įvarčiu 35 sekundę. Pasinaudojęs varžovų klaida bei Dmytro Klochko perdavimo Maksimas Solonyna atidarė ir rungtynių, ir viso finalo ketverto sąskaitą.

Mažeikiškiai kurį laiką laikėsi, bet artėjant kėliniui į pabaigą jų varžovai persvarą padvigubino. Perėmę kamuolį aikštės viduryje ir pabėgę į ataką, „Saulės krašto“ futbolininkai po Donato Morkio perdavimo ir Maksimo Pochebuto smūgio VIP atstovams nepaliko šansų.

Kaip parodė vėlesni įvykiai, šis įvartis tapo lūžio tašku. Po pertraukos „Saulės kraštas“ darė ką norėjo, o VIP tik skaičiavo praleistus įvarčius. Antrajame kėlinyje du įvarčius pelnė Dmytro Klochko, po vieną – D. Morkis ir M. Pochebutas. Septintąjį rungtynių įvartį mažeikiškiai įsimušė į savo vartus.

„Saulės krašto“ pėdomis po poros valandų taip pat sėkmingai žengė ir „Kauno Žalgiris“. Kauniečiai septyniais įvarčiais įrodė pranašumą prieš sezoną užbaigusį Vilkaviškio „Brukliną“.

Kaip ir pirmoje dvikovoje, šiame pusfinalyje pirmasis įvartis buvo įmuštas pakankamai greitai. Sužaidus beveik penkias minutes Deividas Reimaris sėkmingai susitvarkė su kamuoliu ir pasiuntė jį į varžovų vartus.

Ir jei tas pirmasis įvartis „Bruklino“ komandos pernelyg neišmušė iš vėžių, tai įpusėjus kėliniui iš pradžių Lukas Sendžikas, vėliau dusyk Wepe, o dar vėliau Arthuras įvarčiais nulėmė rungtynių baigtį.

Antrasis kėlinys tapo formalumu, kuriame ir vėl sėkmingiau pasirodė šalies čempionai. Antrajame kėlinyje sužaidus penkias minutes, Arthuras užfiksavo dublį, o dar po penkių minučių, kaip ir pirmajame pusfinalyje, įvartis krito į savuosius vartus.

Į finalą patekę „Saulės krašto“ ir „Kauno Žalgirio“ futbolininkai tarpusavyje kovą dėl titulo pradės rytoj 15 valandą Druskininkų LSC sporto komplekse. Patekimas į dvikovą – nemokamas, o tiesioginė transliacija lauks SPORT1 kanalu ir futbolas.tv platformoje.