Neįgaliesiems

LFF Futsal taurės laimėtojas po mėnesio paaiškės Prienuose

Dar pavasarį turėjęs paaiškėti naujasis LFF futsal taurės laimėtojas paaiškės spalio 11-ąją. Kovoje dėl titulo yra likusios keturios ekipos, kurios spalio 9-ąją Prienuose varžysis pusfinaliuose, o jų laimėtojai dar po dviejų dienų – finale.

Vasario pabaigoje ir kovo pradžioje ketvirtfinalio etapą įveikė FA „Šiauliai“, Vilniaus VDA, Kauno „Vytis“ ir „Gargždų pramogas“ netikėtai nugalėjęs Kauno „Aleksotas“. Kovo 12–ąją buvo numatytas ir pirmasis pusfinalis, tačiau tądien dėl COVID-19 protrūkio Lietuvos futbolo federacija atšaukė visus savo renginius. Tarp jų ir futsal čempionato bei taurės turnyro numatytas rungtynes.

„Aleksotas“ – VDA.

Spalio 9 d. 18:30

Tiesioginė transliacija per SPORT1

Abiems klubams atsirado unikali galimybė papildyti savo istoriją. Nei daugelį metų A lygoje žaidusi sostinės VDA komanda, nei Kauno „Aleksotas“ iki taurės finalo dar niekada nebuvo prasibrovę, todėl būsima pusfinalio dvikova abejoms ekipoms gali būti viena svarbiausių istorijoje.

VDA jau pranešė, kad naujajame sezone A lygoje nežais, „Aleksotas“ kol kas paraiškos dėl dalyvavimo atrankoje į A lygą taip pat nepateikė. Tai reikštų, kad čempionate VDA ir „Aleksotas“ susitiktų tik tuo atveju, jei abi komandos laimėtų savo regionų pirmenybes.

„Manau, kad moraliai ir neturime teisės likti A lygoje po to, kai pasitraukus „Bekentui“ užėmėme paskutinę vietą turnyre. Planuojame ir toliau turėti dvi komandas. Sieksime gerai pasirodyti I lygoje ir, galbūt, kada nors sugrįžti į A lygą bei pamėginti joje įsitvirtinti.

Futsal taurėje norėtųsi sužaisti finale. Tai būtų mums pirmasis taurės finalas ir būtų apmaudu tokią galimybę prarasti. Turime mėnesį pasirengimui, pasistengsime gerai jį išnaudoti“, – sakė VDA vadovas Artūras Žarnovskis.

„Tikime, kad galime patekti į finalą. Aišku, rungtynių likimas priklausys nuo žaidėjų pasiruošimo, bet darysime viską, kad jis būtų kuo geresnis. Norime peržengti pusfinalio barjerą, bet neabejoju, kad to paties nori ir tikisi VDA.

Burtai lėmė, kad kita pora stipresnė nei mūsų, tačiau taurės turnyre tai nieko nereiškia – turime daug pavyzdžių, kuomet žemesnio lygio komandos pateikia didžiules sensacijas“, – sakė „Aleksoto“ vadovas Rimvydas Bakus.

Kauno „Vytis“ – FA „Šiauliai“

Spalio 9 d. 20:00 val.

Tiesioginė transliacija per SPORT1

Daugkartiniai Lietuvos čempionai ir taurės laimėtojai Kauno „Vyčio“ futbolininkai jau dvi savaites ruošiasi pirmam oficialiam sezono turnyrui. Išsaugoję visus pagrindinius praėjusio sezono žaidėjus Vyčiai į būsimą turnyrą žiūri kaip į „šviežaus oro gurkšnį“.

„Šiauliai“, savo ruožtu, pasiruošimą taurės pusfinaliui pradės tik po savaitės. Ar užteks jiems laiko pasiruošti, pamatysime pusfinalio susitikime.

„Aišku, kad pavasarį sužaisti pusfinalio etapą mums būtų buvę geriau, nes buvome neblogai susižaidę, vaikinai puikiai jautė vienas kitą ir, sakyčiau, žaidė visai neblogą salės futbolą. Dabar bus gerokai sunkiau. Tačiau reikia nepamiršti, kad etapo laimėtojas paaiškės iš vienų rungtynių, o tokiais atvejais atsitinka ir staigmenų. Pusfinalio etapas mums bus, tarsi, finalas – jei pavyktų peržengti šį etapą, manau, kad tikrajame finale būtų netgi lengviau“, – pasakojo „Šiaulių“ direktorius Deivis Kančelskis.

„Kaip viskas pasikeitė. Anksčiau į taurės turnyrą žiūrėdavome kiek atsainiai, tačiau tik ne šiais metais. Šioje virusų epochoje mums tai kaip šviežaus oro gurkšnis. Kol visi kiti turnyrai atidėliojami, čia turime aiškias datas, aiškų formatą ir aiškų tikslą.

Ruošdamiesi pusfinaliui, sekmadienį sužaisime pirmas kontrolines rungtynes su Klaipėdos „City“ futbolininkais. Jie ruošiasi atrankai į A lygą, todėl tikrai bus įdomu išbandyti jėgas.

Kalbant apie būsimą pusfinalį, tai labiau žiūrime savęs, o ne varžovo. Laukiame su nekantrumu, visi išsiilgę, visi motyvuoti“, – sakė „Vyčio“ vadovas Darius Gurskis, patvirtinęs, kad komandos treniruotėse netrūksta naujų veidų, tačiau kurie tikrai liks komandoje, dar nėra aišku.

FINALAS

2020 m. spalio 11 d. 15:30

Tiesioginė transliacija per SPORT1

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS