Neįgaliesiems

LFF generalinis sekretorius susitiko su Elektrėnų savivaldybės atstovais

Rugpjūčio 10 d. (antradienį) Lietuvos futbolo federacijos generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius susitiko su Elektrėnų savivaldybės atstovais. 

Susitikime dalyvavo Elektrėnų meras Kęstutis Vaitukaitis, savivaldybės administracijos direktorius Gediminas Ratkevičius, mero pavaduotojas Raimondas Ivaškevičius, mero patarėjas Aleksandras Klumbys, Elektrėnų sav. futbolo akademijos vadovai Vytautas Apanavičius ir Romas Ščiuka bei treneris Viktoras Osetrovas.

Susitikimo metu buvo aptarti svarbūs futbolo infrastruktūros klausimai. Planuojama, kad iki 2022 m. Vievyje iškils pilnų matmenų futbolo stadionas bei paplūdimio futbolo aikštė. Savivaldybei atlikus visus paruošiamuosius darbus, Lietuvos futbolo federacija planuoja skirti pilnų matmenų dirbtinę futbolo dangą. 

„Labai džiugu, kad futbolo infrastruktūros projektai regionuose po truputį juda į priekį. Federacija visuomet yra pasiruošusi padėti kuo tik gali, kad šie projektai būtų sėkmingai įgyvendinti. Jau daug metų LFF dovanoja dangas infrastruktūrai įvairiuose regionuose ir smagu matyti, kad šis poreikis vis auga,“ – po susitikimo kalbėjo E. Stankevičius.

 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS