LFF I lygos auksinėse rungtynėse triumfavo FA „Šiauliai“

2021 m. Lietuvos futbolo federacijos Pirmos lygos sezoną Kėdainiuose vainikavo baudinių serija. FA „Šiauliai“ ir FK „Jonava“ komandų akistatoje per pagrindinį laiką ir pratęsimą įvarčiai nekrito, tad viską lėmė smūgiai nuo 11 metrų atžymos. Lygos nugalėtojų titulą iškovojo šiauliečiai.

Pirmajame rungtynių kėlinyje žaidybinę iniciatyvą dažniau turėjo „Šiauliai“, tačiau žiūrovai išvydo pavienes progas atakoje. Antrajame kėlinyje žaidimas tapo dinamiškesnis ir abi komandos apsikeitė pavojingais momentais. Pažymėtini Ernesto Pilypo, Dominyko Daunoravičiaus, Algio Jankausko, Dominyko Kubilinsko ir Michailo Gubanovo atlikti smūgiai į vartus. Prieš pat antrojo kėlinio pabaigą savo šansu nepasinaudojo šiaulietis Emilis Gasiūnas, nukreipęs kamuolį virš varžovų vartų skersinio.

Be įvarčių trukusi kova persikėlė į pratęsimą, kuriame dėkingas progas pasižymėti sukūrė Ernestas Pilypas, Ronaldas Misiūnas ir Simonas Paulius, tačiau jų smūgiai buvo netaiklūs. Solidžiai rungtynes sužaidęs jonavietis Martynas Matuzas išsaugojo savo vartų saugumą iki pat pratęsimo pabaigos.

Šių metų LFF Pirmos lygos sezono kulminacija tapo baudinių serija. Juos taikliau realizavo šiauliečiai 4:3 ir iškovojus titulą triumfavo Kėdainių stadiono aikštėje. Iškart po rungtynių surengta apdovanojimų ceremonija, „Jonavos“ ir „Šiaulių“ komandoms įteikus medalius ir trofėjus.