Neįgaliesiems

LFF ieško administracijos pastiprinimo

Mėgsti iššūkius? Turi idėjų, kurias norėtum realizuoti? Pastebi mūsų pokyčius ir norėtum prie jų prisidėti? Ambicingas ir draugiškas Lietuvos futbolo federacijos kolektyvas ieško naujo bei motyvuoto žmogaus į biuro administratorės (-iaus) poziciją.

Biuro administratorė (-ius) turės užtikrinti sklandžią LFF biuro veiklą, tinkamą raštvedybą, posėdžių ir renginių  organizavimą, padėti projektų specialistams, vadovams ar generaliniam sekretoriui projektų rengimo ar administravimo klausimais, rūpintis profesionaliu bendravimu su įmonės partneriais ir kitais klientais.

Kandidatas turi turėti ne mažesnę, kaip vienerių metų patirtį administravimo srityje, puikiai išmanyti raštvedybos reikalavimus ir dokumentų rengimo taisykles, puikiai žodiškai ir raštiškai komunikuoti. Nuovokumas, greita reakcija, pozityvumas ir geri laiko planavimo įgūdžiai – vieni didžiausių privalumų.

Biuro administratorės (-iaus) darbo skelbimas

CV bei motyvacinį laišką siųsti el.adresu: atranka@lff.lt su kandidatuojamos pozicijos pavadinimu (Biuro administratorė (-ius)). Konfidencialumą garantuojame. Informuosime kandidatus, patekusius į kitą atrankos etapą.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS