Neįgaliesiems

LFF II lyga: antram aštuntukui sezonas baigtas, pirmam – du išbandymai

„Dainavai“ B įskaityti du techniniai pralaimėjimai (už neišvykimą į rungtynes ir nesuderintą greitosios pagalbos automobilį), o tai reiškia, kad antrojo aštuoneto grupės nugalėtoju tapo Utenos „Utenis“. Uteniškiai šešiais taškais aplenkė tą pačią „Dainavą“ B, kuri grupėje liko antra, o galutinėje lygos rikiuotėje – dvylikta.

Skirtingai nei silpnesniųjų grupėje, stipriausios lygos komandos savo sezono dar nebaigė. Nuo penktadienio iki sekmadienio bus sužaistos 25-ojo turo rungtynės.

Lyderių dvikova

 Vilniaus rajono „TransINVEST“ komandai jau kuris laikas nebereikia taškų, tačiau nėra taip, kad jų rungtynės nieko nelemtų. Anaiptol – į „TransINVEST“ nuolat žiūri kitos komandos, kurios deda viltis, jog Giedriaus Barevičiaus auklėtiniai nebarstys taškų, o tiesioginiai tų komandų konkurentai nepagerins turnyrinės situacijos.

Ir kol „TransINVEST“ laimi, tol kaip ir viskas aišku, tačiau jei atsitiktų taip, kad ši komanda nelaimėtų, situacija iškart pasikeistų. Ypač, jei nelaimėtų šio savaitgalio rungtynių prieš antrą vietą užimantį „Kauno Žalgirį“ B.

Dominyko Galkevičiaus auklėtiniai po praėjusios savaitės prieš „Šilutę“ įgijo trijų taškų pranašumą, o tai reiškia, kad sukūrę sensaciją ir nepralaimėję „TransINVEST“ ekipai praktiškai užsitikrintų lygos sidabrą. Jei tai neįvyks, kova dėl sidabro persikels į paskutinį turą.

Pirmojo rato tarpusavio rungtynes „TransINVEST“ laimėjo, tačiau vilniečiams tai buvo viena sunkesnių sezono pergalių. Galime prisiminti, kad dar pirmajame kėlinyje „Kauno Žalgiris“ B dėl raudonos kortelės neteko vieno žaidėjo, o abu įvarčius G. Barevičiaus auklėtiniai įmušė tik po pertraukos.

Kova dėl vietų

Kol „Šilutė“ skaičiuoja galimus variantus, kaip užimti antrąją vietą, komanda turėtų galvoti ir apie tai, kaip greičiau užsitikrinti trečiąją. Be abejo, galimybių iškristi iš pirmojo trejeto nėra daug, tačiau teorinių vilčių vis dar yra.

Tam, kad būtų užsitikrinti medaliai, šilutiškiams per dvejas rungtynes (su „Fortūna“ ir Klaipėdos FM) užtenka iškovoti tris taškus arba tikėtis, kad „Saned“ pralaimės ir „Vilčiai“, ir „Sūduvai“ B, arba „Sūduva“ B per likusias trejas rungtynes (įskaitant ir atidėtą dvikovą su „TransINVEST“) praras bent tris taškus.

Šį savaitgalį „Šilutės“ laukia išvyka į Kauną ir rungtynės su dešimtoje pozicijoje esančiais „Fortūnos“ atstovais. Kauniečių pralaimėjimo atveju, jie iš tos dešimtos pozicijos aukščiau nebepakils. „Šilutės“ pergalės atveju, labai tikėtina, kad ši komanda vėl susilygins taškais su „Kauno Žalgiriu“ B, o tuomet jau teks žiūrėti į įvarčių skirtumą.

„Saned“ šansai pakilti į pirmąjį trejetą – minimalūs, todėl ekipai svarbiau galvoti, kaip išsaugoti dabartinę ketvirtąją poziciją. Sekmadienį joniškiečių laukia „Vilties“ ekipa, prieš kurią pirmajame rate buvo sužaistos neįtikėtinai rezultatyvios rungtynės, pasibaigusios 7:6.

Marijampoliečių žygis į pirmąjį trejetą gali baigtis jau šį savaitgalį, jei bus patirtas pralaimėjimas Tauragės „Taurui“. Jei taip nutiktų, „Tauras“ gali pakilti į septintą poziciją, jei nenutiktų – Tauragės klubo, veikiausiai, laukia devinta vieta. Patys „Sūduvos“ B futbolininkai šiuo metu yra penkti ir dar tikrai nėra tikri dėl šios pozicijos.

Į tą penktąją poziciją taikosi „Žalgirio“ C jaunimas, kuris namie priiims septintą vietą ginančius Klaipėdos FM futbolininkus. Pirmajame rate laimėjo žalgiriečiai, tačiau tuomet jų sudėtis buvo kiek stipresnė nei yra dabar.

Po 25-ojo turo, realu, kad ant „i“ bus sudėta nemažai taškų.

Tvarkaraštis

Lapkričio 4 d. 13.00 val. Vilniaus „Žalgiris“ C – Klaipėdos FM;

Lapkričio 4 d. 19.00 val. Marijampolės „Sūduva“ B – Tauragės „Tauras“;

Lapkričio 5 d. 14.00 val. Vilniaus raj. „TransINVEST“ – „Kauno Žalgiris“ B;

Lapkričio 6 d. 13.00 val. Vilniaus „Viltis“ – Joniškio „Saned“;

Lapkričio 6 d. 14.00 val. Kauno „Fortūna“ – „Šilutė“.

„Sūduvos“ nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS