Neįgaliesiems

LFF II lyga: antro rato startas

Daugiau nei prieš savaitę pasibaigęs pirmas 2022 metų LFF II lygos ratas komandas suskirstė į dvi grupes – stipriausiųjų dešimtuką ir silpnųjų aštuntuką. Šiandien šiose grupėse startuoja antras čempionato ratas.

I grupė

Pirmojo rato nugalėtojas Vilniaus rajono „TransINVEST“ klubas antrąjį ratą pradės dvikova su devintąją vietą užimančia Kauno „Fortūna“. Net dvylika taškų artimiausius priešininkus lenkiantys Giedriaus Barevičiaus auklėtiniai pirmajame rate kauniečius nugalėjo 4:0. Nieko nenustebins, kad ir antrajame rate „TransINVEST“ yra aiškus poros favoritas.

Jei dėl pirmos vietos, realu, įtemptos kovos nebus, tai laimėti sidabrą norės daugelis. Šiuo metu „Kauno Žalgirį“ B, „Šilutę“ ir „Žalgirį“ C skiria tik vienas taškas, todėl apie augančią taškų taupyklę reikia galvoti nuo pirmojo antro rato turo.

Visos trys komandos šią sezono dalį pradeda rungtynėmis su žemesnes vietas užimančiomis komandomis: kauniečiai – su Klaipėdos FM, „Šilutė“ – su „Viltimi“, „Žalgiris“ C – su „Sūduva“ B. Galima priminti, kad pastaroji ne vieniems lyderiams rimtai kibo į atlapus.

Paskutinėje pirmojo turo dvikovoje tarpusavyje susikaus Tauragės „Tauro“ ir Joniškio „Saned“ komandos. Nors tauragiškiai į pirmąjį krepšelį įšoko paskutinę minutę, tačiau ne viena komanda šiemet parodė, kad su „Saned“ žaisti galima. Ypač, kai pasinaudoji šios ekipos netobula gynyba.

Tvarkaraštis

Rugsėjo 7 d. 17.00 val. Marijampolės „Sūduva“ B – Vilniaus „Žalgiris“ C;

Rugsėjo 9 d. 19.00 val. Klaipėdos FM – „Kauno Žalgiris“ B;

Rugsėjo 9 d. 19.00 val. Tauragės „Tauras“ – Joniškio „Saned“;

Rugsėjo 10 d. 12.00 val. Vilniaus raj. „TransINVEST“ – Kauno „Fortūna“;

Rugsėjo 10 d. 14.30 val. Vilniaus „Viltis“ – „Šilutė“;

II grupė

Ketveriomis rungtynėmis sezoną pratęs ir komandos, kurios kovą tęs jau tik dėl vienuoliktos vietos. Čia išvysime net keturias B komandas, kurių pagrindą sudaro arba jaunimas, arba svajonių profesionaliame futbole jau atsisakę žaidėjai. Kalbant apie jaunimą, čia galime pridėti ir Vilniaus „Ateities“ komandą, kurios amžiaus vidurkis nesiekia septyniolikos metų bei Utenos „Utenį“, kuriame, tiesa, netrūksta ir labiau patyrusių žaidėjų.

Paskutinės dvi komandos, žaisiančios antroje grupėje – debiutantas „Radviliškis“ bei didžiausią nusivylimą dėl likimo už dešimtuko ribos jaučiantys Kybartų „Sveikatos“ futbolininkai.

Kybartiškiai antrąjį ratą pradės dvikova sostinėje prieš minėtą „Ateities“ komandą, kurią pirmajame rate sugebėjo nugalėti 3:0. Tos rungtynės vyko balandžio pradžioje, tad nuo to laiko komandos yra pasikeitusios. Kiek? Parodys rungtynės.

Jonavoje tarpusavyje susikaus dvi dublerių komandos. Sezoną eksperimentine sudėtimi pradėję, o vėliau jaunimo čempionato nugalėtojų pastiprinimo sulaukę jonaviškiai pradėjo kilti lentelėje ir vienu metu jau buvo pakilę iki dešimtuko. Vis tik, galutinė vieta šiek tiek žemesnė, o tai lėmė silpnesnę grupę bei pirmas rungtynes su „Hegelmann“ B.

Netoli nuo stipriausiųjų dešimtuko likęs „Utenis“ antrąjį ratą pradės rungtynėmis su „Džiugo“ jaunimu, o „Dainava“ B su „Radviliškiu“.

Tvarkaraštis

Rugsėjo 9 d. 19.00 val.  Utenos „Utenis“ – Telšių „Džiugas“ B;

Rugsėjo 10 d. 13.00 val. Alytaus „Dainava“ B – FSK „Radviliškis“;

Rugsėjo 12 d. 17.00 val. „Jonava“ B – Kauno raj. „Hegelmann“ B;

Rugsėjo 13 d. 19.15 val. Vilniaus „Ateitis“ – Kybartų „Sveikata“;

FK „Kauno Žalgirio“ nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS