Neįgaliesiems

LFF II lyga: ar jau turėsime nugalėtoją?

Šį penktadienį startuoja ketvirtasis LFF II lygos antrojo rato turas, per kurį gali paaiškėti 2022 metų lygos nugalėtojas. Kad taip įvyktų, „Kauno Žalgiris“ B turi nenugalėti „Saned“, o „Žalgiris“ C turi nepralaimėti „Šilutei“.

Nugalėtojas?

Spalio 1 dieną lygos lyderis Vilniaus rajono „TransINVEST“ klubas užtikrintai 3:0 nugalėjo sostinės „Viltį“ bei iki nugalėtojo titulo priartėjo per du taškus. Tai reiškia, kad 21-ajame ture Giedriaus Barevičiaus auklėtiniai ir patys galėtų išspręsti likusius reikalus, jei šios komandos turo rungtynės nebūtų atidėtos į lapkričio mėnesį.

Dvikovoje su „Viltimi“, kaip ir daugelyje kitų rungtynių, „TransINVEST“ turėjo milžinišką persvarą, kurią įtvirtino vienu įvarčiu iki pertraukos ir dar dviem – po jos.

Net ir nežaisdami, „TransINVEST“ atstovai turi šansą užsitikrinti auksą, jei bus įvykdytos jau minėtos dvi sąlygos. Galima tik priminti, kad prieš tai buvusiose rungtynėse „Žalgiris“ C namie nusileido „Taurui“ bei stipriai apsunkino savo galimybes prasibrauti į didįjį lygos trejetą.

Tauragiškiai, beje, savo taupyklę papildę trimis taškais, iš dešimtos vietos pakilo į aštuntąją, žemyn nuleisdami jau minėtą „Viltį“ bei Kauno „Fortūną“.

Jei darysime prielaidą, kad jaunųjų žalgiriečių žaidimas pastaruoju metu neįtikina, tai žengiant čempionišku keliu „TransINVEST“ futbolininkams dar reikia „Kauno Žalgirio“ B prarastų taškų prieš „Saned“.

Tiek „Saned“, tiek „Kauno Žalgiris“ B paskutinėse rungtynėse sužaidė lygiosiomis. Pirmieji 3:3 sužaidė su „Šilute“, antrieji – 2:2 su „Sūduva“ B. Ir jei pastariesiems tašką lėmė ir A komandos duonos ragavę Benas Anisas ir Denis Ževžikovas, tai pirmose rungtynėse „Saned“ išsigelbėjimas buvo tiesiog neįtikėtinas.

Iki 85 minutės „Šilutei“ pirmaujant 3:1, Joniškio ekipos veteranai Darius Isoda ir Ričardas Beniuškis (90+4 minutę) pelnė po įvartį ir tai garantavo papildomą tašką į turnyro lentelę.

8 vieta

Itin svarbią pergalę iškovoję tauragiškiai dar nebūtų pakilę iki aštuntos vietos, jei ne „Fortūnos“ ir Klaipėdos FM lygiosios 1:1. Šios lygiosios uostamiesčio komandai beveik uždaro duris kilti aukštyn, savo ruožtu, „Fortūna“ lieka pirmojo dešimtuko apačioje.

Būsimose rungtynėse į atlapus vieni kitiems kibs „Vilties“ ir „Fortūnos“ ekipos. Laimėjusi atsispirs nuo apačios, pralaimėjusi liks ten.

Antrasis aštuntukas

Dėl vienuoliktos pozicijos kovojančių komandų fronte lieka vis mažiau klausimų. Stipresnės komandos nemažais skirtumais nugali silpnesnes ir čia komandoms liko sužaisti jau vos po ketverias rungtynes.

Trečiajame antrojo rato ture „Hegelmann“ B 3:0 nugalėjo „Džiugą“ B, „Ateitis“ 1:5 nusileido „Uteniui“, „Radviliškis“ 1:0 įveikė „Sveikatą“, o „Jonava“ B 2:6 neatsilaikė prieš „Dainavą“ B.

Būsimame ture „Dainava“ B dvikovoje su „Uteniu“ pasistengs išnaudoti paskutinį šansą pakovoti dėl vienuoliktos vietos. Šiuo metu komandas skiria penki taškai, tad „Utenio“ pergalės atveju, viskas taptų pernelyg aišku.

„Hegelmann“ B  namie priims „Radviliškį“, „Džiugas“ B – „Ateitį“, o „Jonava“ B – „Sveikatą.

FK „TransINVEST“ nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS