Neįgaliesiems

LFF II lyga: ar mūsų laukia čempioniškas savaitgalis?

Vilniaus rajono „TransINVEST“ komanda nuo pat sezono pradžios didino atstumą prieš varžovus ir jau šį šeštadienį gali žengti žingsnį, kuris garantuotų nugalėtojo titulą. Tam reikia nugalėti komandą, kuri prieš sezoną taip pat kėlė tikslą laimėti lygą, tačiau to tikslo jau tikrai nebeįgyvendins.

„TransINVEST“

Praėjusią savaitę Vilniaus rajono „TransINVEST“ rungtynių nežaidė, todėl titulą galėjo iškovoti tik sėkmingai susiklosčius kitų komandų rungtynėms. Dabartiniu atveju, Giedriaus Barevičiaus komandai į kitus žiūrėti nereiks, nes įveikusi Joniškio „Saned“ futbolininkus, ji taptų nebepavejama.

Dabar trumpam sugrįžkime į birželio mėnesį, kai komandos tarpusavyje žaidė pirmojo rato rungtynes. Tąsyk, likus pusantros valandos iki pradžios, pro Žagarę praūžė nemenka audra, kuri neišvengiamai turėjo į pačias rungtynes įnešti pakitimų. Galiausiai, ir pačios rungtynės, nors ir baigėsi 5:2, vilniečiams nebuvo lengvos.

Per tuos keturis mėnesius „TransINVEST“ sportinę formą išlaikė tokią, kaip ir per visus metus, o „Saned“ tuo pasigirti tikrai negali. Pavyzdžiui, prieš savaitę, joniškiečiai per vieną kėlinį nuo „Kauno Žalgirio“ B komandos praleido net šešis įvarčius.

Kas antri?

Jei per likusią čempionato dalį neįvyks nepaaiškinamų dalykų, kitas dvi (be „TransINVEST“) prizines vietas turėtų pasidalinti „Kauno Žalgirio“ B ir „Šilutės“ futbolininkai. Būtent šios dvi ekipos teoriškai dar gali aplenkti dabartinius lyderius, tačiau jos puikiai supranta, kad tokia prielaida tėra teorinė.

Kur kas svarbiau šioms komandoms pasivaržyti dėl antros pozicijos. Likus penkiems turams, nė viena iš šių komandų į priekį nėra žengusi nė vieno žingsnio.

22-ajame ture šilutiškiai namie laukia pastaruoju metu tikrai gerą sportinę formą demonstruojančio Tauragės „Tauro“, o „Kauno Žalgiris“ B keliaus į sostinę ir susikaus su taškus sunkiai renkančiu Vilniaus „Žalgiriu“ C. Paskutinės kelios rungtynės Vilniaus komandos jaunimą iš kovos dėl medalių praktiškai išstūmė.

Kas septinti?

Jau anksčiau rašėme, kad kovoje dėl septintos vietos varžosi keturios komandos. Jei Kauno „Fortūna“ susitiks su aukščiau esančia „Sūduva“ B, o „Tauras“, kaip minėjome, su daug aukščiau esančia „Šilute, tai Klaipėdos FM ir „Viltis“ kausis tarpusavyje.

Laimėjusi komanda bent kažkuriam laikui pakils į tą jau paminėtą septintą poziciją. Sužaidus lygiosiomis, į ją pretenduoja „Tauras“.

Antras aštuonetas

Kovoje dėl vienuoliktos pozicijos penktasis antrojo rato turas jau startavo įspūdinga „Hegelmann“ B komandos pergale 7:0 prieš sostinės „Ateitį“. Kitos trejos rungtynės bus sužaistos šeštadienį.

„Uteniui“ laimėjus, o „Jonavai“ B pralaimėjus, uteniškiai užsitikrintų vienuoliktą poziciją. Be to, jau dabar aišku, kad po 22-ojo turo pirmoji vieta silpnesniųjų grupėje nepasikeis. Visos kitos komandos dėl savo pozicijų tikros nėra.

Tvarkaraštis

Spalio 15 d. 10.30 val. „Fortūna“ – „Sūduva“ B

Spalio 15 d. 13.00 val. „Šilutė“ – „Tauras“

Spalio 15 d. 16.00 val. Klaipėdos FM – „Viltis“

Spalio 15 d. 16.00 val. „TransINVEST“ – „Saned“

Spalio 15 d. 18.00 val. „Žalgiris“ C – „Kauno Žalgiris“ B

******

Spalio 15 d. 14.00 val. „Radviliškis“ – „Jonava“ B

Spalio 15 d. 14.00 val. „Sveikata“ – „Utenis“

Spalio 15 d. 16.00 val. „Džiugas“ B – „Dainava“ B

„Kauno Žalgirio“ nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS