Neįgaliesiems

LFF II lyga: ar priartės „TransINVEST“ prie titulo dar labiau?

Šį šeštadienį startuoja trečiasis Antros lygos antrojo rato turas, kuriame galimi pasistumdymai turnyro lentelės viduryje, o pirmaujantis „TransINVEST“ gali dar labiau priartėti prie titulo. Būtent Vilniaus rajono komandos rungtynėmis su „Viltimi“ ir prasidės naujasis turas.

„TransINVEST“

Matematika nemeluoja – 55 taškus per 19 rungtynių surinkę Giedriaus Barevičiaus auklėtiniai yra vos per septynis taškus nuo nugalėtojo titulo ir tiesioginio kelialapio į Pirmą šalies lygą. Tiems septyniems taškams (su sąlyga, kad artimiausi varžovai nebarstys taškų) „TransINVEST“ turi net septynerias rungtynes.

Pirmojo rato rungtynėse prieš „Viltį“ sezono lyderiai laimėjo 3:0, tačiau pačios rungtynės nebuvo tokios lengvos, kokį įspūdį sudaro galutinis jų rezultatas. Užtenka tik paminėti, kad antrasis įvartis krito 70 minutę, o trečiasis – per pridėtą laiką.

Jei „TransINVEST“ laimi, „Viltis“ gali prarasti dabar turimą aštuntąją poziciją, į kurią kėsinasi ir „Fortūna“, ir „Tauras“.

Ar pavyks?

Kauno ir Tauragės komandoms tvarkaraštis dovanoja dvikovas su jaunimu. Tauragiškių išvykoje laukia „Žalgirio“ C iššūkis, „Fortūnos“ – Klaipėdos FM. Nors turnyro lentelėje žalgiriečiai yra aukščiau, tačiau pastaruoju metu geresnę sportinę formą demonstruoja Klaipėdos atstovai.

Be abejonės, Dainius Grėviškis yra labai priklausomas nuo to, kokią sudėtį pavyksta surinkti ir kurie žaidėjai deleguojami į klubo B komandą, o kurie paliekami C. Klaipėdiečiams, savo ruožtu, prireikė laiko, kol jie prisitaikė prie Antros lygos, tačiau pastaruoju metu tai garantuoja visai neprastą rezultatą.

Dėl antros vietos

Likus septyniems turas iki sezono pabaigos, aršiausia kova vyksta dėl sidabro. Be minėto „Žalgirio“ C į šią vietą pretenduoja „Kauno Žalgiris“ B, „Šilutė“ ir Joniškio „Saned“. Pastarosios dvi komandos jau rytoj Žagarėje susikaus tarpusavyje.

Dar viena kiek toliau nuo prizininkų nutolusi, bet vilčių vis dar neprarandanti yra „Sūduvos“ B komanda. Kad viltys pradėtų materializuotis, jauniesiems marijampoliečiams antradienį Kaune reiktų nugalėti Dominyko Galkevičiaus treniruojamus „Kauno Žalgirio“ B atstovus. Pralaimėjimas „Sūduvai“ B užkristų beveik visus kelius į prizinį trejetą.

Antrasis aštuonetas

Į pirmąjį dešimtuką nepatekusios komandos trečiąjį antrojo rato turą pradėjo jau kiek anksčiau. Svarbią pergalę, kovojant dėl aukštesnės nei paskutinė vieta, iškovojo „Hegelmann“ B atstovai 3:0 įveikę tiesioginį konkurentą „Džiugą“ B, o „Utenis“ net 5:1 įrodė pranašumą prieš „Ateitį“.

Likusiose dvejose rungtynėse „Radviliškis“ egzaminuos „Sveikatą“, o „Jonava“ B – „Dainavą“ B. 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS