LFF II lyga: „Atmosfera“ – dar arčiau titulo

Po savaitgalį sužaistų LFF II lygos rungtynių, komandoms šiame sezone liko sužaisti vos po du kartus. Nepaisant to, nė viena lygos komanda dar nežino galutinės savo vietos.

Kalbant apie 28-ąjį turą, tai jis pasitaikė gana rezultatyvus. Ketveriose rungtynėse krito po šešis įvarčius, dvejose – po keturis, dar dvejose – po tris.

Be abejonės, svarbiausią sezono pergalę iškovojo Mažeikių „Atmosfera“, kuri 2:1 nugalėjo į trečią vietą nukritusią „Hegelmann“ B ekipą.

Dar arčiau titulo

Galima sakyti, kad svečiai iš Kauno rajono centrinės dvikovos pradžią pramiegojo. Tik paskelbus dvikovos pradžią, Rokas Lazdinauskas kairiu kraštu surengė gana pavojingą ataką, o prie atšokusio kamuolio suskubęs Sebastianas Vasquezas apgavo kelis varžovus bei 29-tą rungtynių sekundę pasiuntė kamuolį į tinklą.

Šįsyk mažeikiškių neišgąsdino net ir tai, kad varžovų vartus gynė Tomas Švedkauskas, o aikštėje žaidė A komandos žaidėjai Murillo, Michaelas Thuique ir Vilius Armalas. Ne jie, o jau minėtas S. Vasquezas buvo pagrindinė šių rungtynių žvaigždė, kuri antrojo kėlinio pradžioje užfiksavo dublį.

Vos po trijų minučių V. Armalo smūgis galva po kampinio leido jo atstovaujamai komandai skirtumą sušvelninti, tačiau tai buvo viskas, ką šeštadienį „Hegelmann“ B galėjo pasiūlyti. Šis pralaimėjimas iš kauniečių praktiškai atėmė šansus pakovoti dėl lygos titulo.

Dabar Kauno rajono ir Mažeikių komandas skiria keturi taškai. Įvertinus faktą, kad kitas „Atmosferos“ varžovas – „Džiugas“ B, labai realu, kad po 29-ojo turo „Hegelmann“ B nebeturės ir teorinių galimybių. Beje, kauniečių sekmadienį laukia „Banga“ B. Šiuo metu atrodo, kad tai bus dvikova dėl antrosios pozicijos.

„Sveikata“ – nebe nepralaiminti

Per visą antrąjį ratą be pralaimėjimų žengusi Kybartų „Sveikata“ 28-ajame ture paslydo. Kybartiškius nugalėjusi „Banga“ B šiuos nuleido per pora pozicijų žemyn.

Šioje dvikovoje komandos iki pertraukos apsikeitė įvarčiais, o antrajame kėlinyje surengė tokį šou, kuris žiūrovams, neabejotinai, turėjo patikti.

Viskas prasidėjo skirtu bei realizuotu 11 metrų baudiniu 73-ią rungtynių minutę. „Sveikata“ puolė lyginti rezultatą, tačiau netrukus praleido dar vieną įvartį ir „Bangos“ B persvara siekė jau 3:1.

Dar po trijų minučių Kybartų ekipa po Aurimo Zdanavičiaus įvarčio grįžo į vieno įvarčio deficitą, tačiau netrukus liko mažumoje, nes už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo pašalintas Vaidotas Norkeliūnas.

Paskutinis taškas – dar vienas skirtas bei realizuotas aikštės šeimininkų 11 metrų baudinys.

6

Net dvi komandos 28-ajame ture gali pasigirti itin užtikrintomis pergalėmis 6:0. Tokiu rezultatu susitikimą Žagarėje baigė Tauragės „Tauras“ bei namuose žaidusi „Šilutė“. Įdomus sutapimas, kad „Tauras“ ir „Šilutė“ vis dar varžosi dėl ketvirtosios vietos.

Jau nuo pirmų minučių tauragiškiai po Iano Schimanle įvarčio jau pirmavo 1:0. Iki pertraukos krito dar keturi įvarčiai, o antrajame kėlinyje vyšnią ant torto uždėjo buvęs „Saned“ puolėjas Ričardas Beniušis.

Penkis įvarčius iki pertraukos į „Dainavos“ B vartus sumušė ir šilutiškiai. Dusyk pasižymėjo Paulius Lotužys, po sykį mušė Deividas Lukošius, Rokas Rusys ir Donatas Surblys. Antrajame kėlinyje savo įvartį pelnė po keitimo pasirodęs Aivaras Lukošius ir rungtynės, iš esmės, buvo baigtos.

Vilniaus „Viltis“ – Vilniaus „Žalgiris“ C 2:4;

Gargždų „Banga“ B – Kybartų „Sveikata“ 4:2.

29 turas

Priešpaskutinysis lygos turas startuos penktadienį. Tądien bus sužaistos dvejos rungtynės: „Džiugas“ B – „Atmosfera“ bei „Dembava“ – „Ukmergė“.

Šeštadienį įdomiausia dvikova laukia Vilkaviškyje, kur „Sveikata“ bandys pamokyti „Šilutę“, o sekmadienį – centrinės rungtynės tarp „Hegelmann“ B ir „Banga“ B ekipų, kur gali paaiškėti ir vienos ar kitos prabos medalių likimas.