Neįgaliesiems

LFF II lyga: „Atmosfera“ tolsta, tarp autsaiderių – taško skirtumas

Savaitgalį LFF II lygoje sužaisti 25-ojo turo susitikimai, po kurių Mažeikių „Atmosferos“ komanda dar labiau priartėjo prie nugalėtojų titulo bei kelialapio į „Optibet Pirmą lygą“.

Nesėkmę sostinėje prieš „Viltį“ patyrusi „Šilutė“, akivaizdu, nepakartos praėjusio sezono pasiekimo (antrosios vietos). Savo ruožtu, „Viltis“ padidino šansus pakilti iš lentelės dugno.

Martynas Kregždė

Septyniolikmetis Martynas Kregždė nuo savo karjeros pradžios „Ateities“ futbolo mokykloje niekada nebuvo įvarčių mušėjas. Paprasčiausiai jo funkcijos visai kitos. Nemušė jis daug įvarčių ir „Žalgirio“ C ekipoje LFF II lygoje. Tiesa, su viena išimtimi.

Ta išimtis – Joniškio „Saned“ ekipa, kuriai jaunieji žalgiriečiai šeštadienį sumušė septynis įvarčius, iš kurių M.Kregždei priklauso net keturi. Jei dar pridėsime du įvarčius pirmajame rate, gausime vieną rezultatyvesnių lygos žaidėjų.

Į sostinę „Saned“ atvyko su dvylika futbolininkų, kurie kautis su jaunaisis varžovais nebuvo pajėgūs. Sužaidus vos pusvalandį, M. Kregždė ir Tauras Kerinas savo sąskaitose jau turėjo dublius, o pačiose rungtynėse joniškiečiai drąsiai galėjo mesti baltą rankšluostį ir anksčiau užbaigti savo kančias.

Ši vilniečių pergalė padarė rokiruotę ir turnyro lentelėje. „Žalgiris“ C pakilo į dvyliktą vietą, „Saned“ nukrito į tryliktąją.

+4

Likus penkiems turams iki sezono pabaigos, Mažeikių „Atmosfera“ atstumą nuo artimiausių varžovų padidino iki keturių taškų. Kad tai įvyktų, mažeikiškiams Kaune reikėjo nugalėti „Fortūną“. Galutinis rezultatas – 4:0 „Atmosferos“ naudai.

Pamatus pergalei svečiai pradėjo krauti 5 minutę, kai Arnas Andriejauskas laiku gavo komandos draugo perdavimą ir smūgiu maždaug iš 16 metrų nuginklavo varžovų vartininką. Vėliau sekė Sebastiano Vasquezo realizuotas 11 metrų baudinys, A. Andriejausko pelnytas įvartis, kamuolį perkėlus per vartininką ir S. Vasquezo ketvirtas tikslus smūgis atsidūrus vienam prieš vartininką ir jį apėjus.

Vilties dar yra

Aštuonių geltonų kortelių rungtynėse sostinėje „Viltis“ 4:2 nugalėjo „Šilutę“ bei deficitą iki penkioliktoje vietoje esančio „Džiugo“ B sumažino iki vieno taško.

Šilutiškiai į rungtynes ne tik, kad atvažiavo stipriai nukraujavę, bet dar ir pramiegoję pirmąsias penkiolika minučių. Tiek laiko „Vilčiai“ užteko, kad ji susikrautų dviejų įvarčių persvarą.

Ir nors Palius Lotužys dusyk švelnino atsilikimą, panaikinti jo Pamario komanda nesugebėjo. Maža to, nenoras pripažinti nesėkmės, per pridėtinį laiką net trims šios komandos žaidėjams kainavo geltonas korteles.

Visi turo rezultatai

Alytaus „Dainava“ B – Panevėžio raj. „Dembava“ 2:3;

Vilniaus „Žalgiris“ C – Joniškio „Saned“ 7:0;

Kauno „Fortūna“ – Mažeikių „Atmosfera“ 0:4

Tauragės „Tauras“ – Gargždų „Banga“ B 0:0;

Klaipėdos FM – Marijampolės „Sūduva“ B 4:0;

Kauno raj. „Hegelmann“ B – FKS „Ukmergė“ 2:1;

Kybartų „Sveikata“ – Telšių „Džiugas“ B 5:1;

Vilniaus „Viltis“ – „Šilutė“ 4:2;

26 turas

26-asis čempionato turas startuos penktadienį rungtynėmis, kuriose „Banga“ B pabandys sutvirtinti savo pozicijas pirmajame turnyro lentelės trejete. Gargždiškių varžovė – Kauno „Fortūna“.

Centrinės turo rungtynės nusimato šeštadienį Šilutėje, kur aikštės šeimininkai priims Tauragės „Tauro“ futbolininkus. Šios dvikovos nugalėtojams bent savaitei bus garantuota ketvirtoji pozicija.

Sekmadienį Pasvalyje „Dembava“ kausis su Kybartų „Sveikata“, kuri šiuo metu yra aštunta, tačiau nuo šeštoje pozicijoje esančių būsimų varžovų atsilieka tik vienu tašku.

L. Šepučio/LUK. photography nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS