LFF II lyga: didelių pergalių turas

Septynias dienas trukęs antrasis LFF II lygos antrojo rato turas baigėsi kiek netikėta „Sūduvos“ B pergale 2:0 prieš „Šilutę“, kuri nepasinaudojo galimybe sugrįžti ant antrojo laiptelio. Toje antroje vietoje lieka „Viltį“ nugalėję jaunieji „Kauno Žalgirio“ B atstovai, o „TransINVEST“ ekipai po eilinės pergalės iki titulo lieka iškovoti septynis taškus per septynerias rungtynes.

Užtikrintai

Praėjusiame ture per devynerias sužaistas rungtynes net penkeriose užfikuostos užtikrintos, ne mažesniu nei trijų įvarčiu skirtumu, iškovotos pergalės. Tuo gali pasigirti „TransINVEST“, „Kauno Žalgiris“ B, „Utenis“, „Dainava“ B ir Joniškio „Saned“. Pastarosios ekipos laimėjimas 4:1 prieš ilgą laiką tarp prizininkų buvusį „Žalgirį“ C buvo mažiausiai nuspėjamas.

Kas nutiko Dainiaus Grėviškio auklėtiniams? Į Žagarę komanda išvyko kiek silpnesnės sudėties, nes tądien A lygoje žaidė klubo pagrindinė komanda, o Pirmoje lygoje – „Žalgiris“ B. Neturėję pastiprinimo iš Pirmos lygos, žalgiriečiai sulaikyti Ričardo Beniušio ir kitų paprasčiausiai buvo nepajėgūs. Pats R. Beniušis rungtynėse pasižymėjo dubliu.

Toks pat rezultatas 4:1 užfiksuotas ir laikinojoje sostinėje, kur Dominyko Galkevičiaus treniruojami „Kauno Žalgirio“ B futbolininkai nepaliko jokių vilčių turnyre bandantiems pakilti „Vilties“ atstovams. Šių rungtynių baigtis buvo nulemta per 35 minutes, per kurias Kauno komanda pasižymėjo trimis tiksliais smūgiais.

Prie nugalėtojo titulo artėjantys Vilniaus rajono „TransINVEST“ futbolininkai uostamiestyje sumušė penkis įvarčius į Klaipėdos FM vartus bei nuvyko į Palangą aplankyti reabilitaciją atliekančio komandos draugo Gajaus Kulbio. Sunkią traumą patyrusiam saugui buvo įteikti marškinėliai, o pats Gajus pasigyrė, kad su vaikštykle sugebėjo nueiti dvylika žingsnių. Pačiose rungtynėse „TransINVEST“ užsiautė antrojo kėlinio pradžioje, kai per 18 minučių vieno įvarčio persvarą padidino iki keturių.

Silpnesnėje grupėje žaidžiančių komandų rungtynėse „Utenis“ 4:1 nugalėjo „Hegelmann“ B, o „Sveikata“, kiek netikėtai, namų rungtynėse 0:3 neatsilaikė prieš „Dainavą“ B.

Lygiosios

Praėjusiame ture nugalėtojas nepaaiškėjo tik vienose rungtynėse. Tauragėje „Tauras“ ir Kauno „Fortūna“ sužaidė lygiosiomis 1:1. Šis rezultatas labiausiai turėtų džiuginti „Viltį“, nes tai leido sostinės komandai išlikti aštuntoje pozicijoje. Po lygiai taškų turintys tauragiškiai ir kauniečiai yra ant devintojo ir dešimtojo laiptelių.

Staigmena

Per praėjusį turą užfiksuotas vienintelis netikėtas rezultatas, apie kurį jau užsiminėme. Nepaisant to, kad į Marijampolę „Šilutė“ atvyko su savo veteranais vedliais Gvidu Juška ir Donatu Surbliu, pergalę šventė „Sūduvos“ B jaunimas. G. Juška šįsyk pasižymėjo tik geltona kortele, o aikštės šeimininkai abu rungtynių įvarčius sumušė iki pertraukos.