LFF II lyga: „Hegelmann“ B ir L. Jonaičio savaitė

LFF II lygos lyderiams Kauno rajono „Hegelmann“ B futbolininkams praėjusi savaitė buvo geriausia per visą šį sezoną. Negana to, kad jie turo rungtynėse sumušė 10 sausų įvarčių į „Vilties“ vartus, dar buvo sužaistos ir atidėtos 17-ojo turo rungtynės, kuriose 4:1 buvo nugalėtas „Saned“ klubas. Abejose rungtynėse siautėjo Lukas Jonaitis.

„Hegelmann“ B

Dar prieš savaitę persvaros prieš varžovus turnyro lentelėje neturėję „Hegelmann“ B futbolininkai užtikrintai atliko savaitės darbus ir įsirašė šešis taškus. Kaip jau minėjome, į „Vilties“ ir „Saned“ vartus sukrito 14 įvarčių, iš kurių net aštuoni priklauso rezultatyviausiam lygos žaidėjui Lukui Jonaičiui. Pastarojo sąskaitoje – jau 22 tikslūs smūgiai šiame sezone.

Dvikova su „Saned“ L. Jonaičiui prasidėjo įspūdingai. Per pirmas aštuonias minutes jis jau buvo užfiksavęs dublį. Be abejonės, toks startas buvo rimtas pamatas į pergalę. Ir nors joniškiečiai dar galėjo įnešti intrigos, kai jų naudai buvo skirtas 11 metrų baudinys, tačiau, iš esmės, „Hegelmann“ B kontroliavo rungtynes ir pelnytai iškovojo tris taškus.

Apie rungtynių kontrolę su „Viltimi“, turbūt, neverta kalbėti, nes ten 15, 17, 18 ir 21 minutėmis kritę įvarčiai uždarė rungtynes, nepaisant to, kad jų buvo likę dar trys ketvirtadaliai. L. Jonaitis šiame susitikime pasižymėjo penkis kartus, hetriką įformino ir Nojus Grudis.

„Ukmergė“

Nors lygos debiutantė praėjusią savaitę nelaimėjo, ji ją taip pat galėtų vadinti viena geriausių per visą šį sezoną. Ukmergiškiai ne tik turo rungtynėse nepralaimėjo (1:1) „Šilutei“, bet ir atidėtą aštuonioliktojo turo akistatą su kita favorite „Banga“ B taip pat sužaidė lygiosiomis (1:1).

Vėl be būrio pagrindinių žaidėjų žaidusi „Šilutė“ buvo priversta į aikštę grąžinti vyriausiąjį trenerį Gvidą Jušką, kuris planavo nebežaisti apskritai. Tuo metu ukmergiškiai pirmavo 1:0, tačiau likus porai minučių iki susitikimo pabaigos „Šilutė“ rezultatą išlygino.

„Ukmergė“ pirmavo ir prieš „Bangą“ B, tačiau dar pirmajame kėlinyje įsimušė įvartį į savo vartus ir tai buvo paskutinis tikslus smūgis tose rungtynėse.

Papildomi du taškai „Ukmergei“ leido pakilti į vienuoliktąją poziciją.

Drama Alytuje

Septynių įvarčių dramą tarp „Dainavos“ B ir „Fortūnos“ laimėjo pastaroji 4:3. Vardindamas pergalės priežastis, kauniečių vyriausiasis treneris Igoris Pankratjevas, visų pirma, turėtų atsisukti į Justą Česnavičių, kurio sąskaitoje – hetrikas.

Ši dvikova prasidėjo dviem greitais „Fortūnos“ įvarčiais. Įvertinus tai, kad „Dainava“ B šiame sezone dar nebuvo atlošusi dviejų įvarčių deficito, gyvenimas atrodė ramus. Vis tik, ramybė baigėsi.

Besibaigiant pirmajam kėliniui ir prasidėjus antrajam, Darvydas Stanišauskas, Renatas Banevičius ir Lukas Šiaudvytis įvarčiais situaciją pakeitė kardinaliai. Po tų įvarčių priekyje jau buvo „Dainava“ B.

Vis tik, galutinį žodį tarė jau minėtas J. Česnavičius, kuris paskutiniajame antrojo kėlinio trečdalyje per dvi minutes įmušė du įvarčius bei savo komandai dovanojo pergalę ir tris taškus į turnyro sąskaitą.

21 turas

21-ojo turo rungtynės bus sužaistos per dvi savaitgalio dienas. „Hegelmann“ B pabandys pratęsti pergalių seriją Tauragėje akistatoje su „Tauru“, „Sveikata“ – pratęsti savąją su „Fortūna“, o sostinėje susikaus dvi paskutinės komandos „Viltis“ ir „Džiugas“ B. „Vilčiai“ tai, turbūt, paskutinis realus šansas pabėgti iš lentelės dugno.