Neįgaliesiems

LFF II lyga: Joniškio ir Vilniaus ekipų subyrėjimai

Tris praėjusio savaitgalio dienas trukęs vienuoliktasis LFF II lygos turas žiūrovams dovanojo įspūdingą įvarčių fiestą. Per aštuonerias rungtynes buvo įmuštas net 41 įvartis ir tik „Saned“ bei „Šilutė“ šiame ture liko be įvarčių.

Šių abejų komandų pralaimėjimus drąsiai galima kelti į netikėtai pasibaigusių dvikovų kategoriją. Visos likusios rungtynės baigėsi daugiau mažiau taip, kaip buvo galima tikėtis.

 Netikėtumai

Pastaruoju metu ne pačią geriausią formą demonstravę Klaipėdos futbolo mokyklos auklėtiniai su Joniškio „Saned“ klubu darė tai, ką norėjo. Be savo lyderių (Ričardo Beniušio, Audriaus Broko, Povilo Leimono, Dariaus Isodos, Audriaus Račkaus, Mato Daškaus) žaidę joniškiečiai nuo pat rungtynių pradžios, kai pasižymėjo Pijus Dumalakas, buvo pasmerkti. Savo ruožtu, uostamiesčio jaunuoliai pasigerino statistiką bei iškovojo trečiąją sezono pergalę.

Netikėtai baigėsi ir rungtynės Tauragėje, kur „Tauras“ nugalėjo „Šilutę“ bei ją išstūmė iš prizininkų trejeto. Savo ruožtu, patys tauragiškiai dar sykį įrodė, kad jie drąsiai gali kautis dėl aukščiausių čempionato pozicijų.

Pati dvikova linko link to, kad baigsis nulinėmis lygiosiomis, tačiau per paskutines penkias minutes Paulius Trijonis dviem įvarčiais dovanojo savo komandai labai svarbią pergalę – pergalę, leidusią pakilti ant septintojo turnyro lentelės laiptelio.

 4:1

Ne pirmas kartas, kai Antroje lygoje dominuoja rezultatas 4:1. Šįsyk tokias įtikinamas pergales iškovojo „Atmosfera“, „Žalgiris“ C ir „Banga“ B. Mažeikiškiams ir gargždiškiams papildomi trys taškai leido pakilti atitinkamai į antrą ir trečią pozicijas, o jaunieji žalgiriečiai priartėjo prie pirmojo dešimtuko.

Po ne itin sėkmingos sezono pradžios, „Atmosfera“ renka vieną pergalę po kitos ir svarbiausiai, kad tai dažniausiai daro užtikrintai. 11-ajame ture Mažeikių komanda žaidė Alytuje, kur nugalėjo „Dainavą“ B. Galutinė ryški persvara buvo susikurta per paskutinį pusvalandį, nes iki tol jos persvara siekė tik 1:0. Sužaidus 90 minučių, „Atmosferos“ persvara buvo 3:0, o per pridėtą laiką ekipos apsikeitė tiksliais smūgiais.

Išvykoje tokią pačią pergalę iškovojo ir „Banga“ B, nugalėjusi „Fortūną“. Gargždiškių ryškų pranašumą įrodo tai, kad jiems pirmaujant 2:1, iš aikštės buvo pašalintas Aivaras Mukauskas. Visą antrą kėlinį mažumoje žaidusi „Banga“ B savo persvarą padidino dviem įvarčiais.

„Žalgiris“ C savo didelį pranašumą susikūrė pačioje dvikovos pabaigoje. Likus žaisti aštuoniolikai minučių, Kirilas Levšinas skirtumą sumažino iki minimumo, tačiau vėlesni bandymai išlyginti rezultatą, virto dviem praleistais įvarčiais.

10

Marijampolėje įvykusios rungtynės tarp „Sūduvos“ B ir Vilniaus „Vilties“ pagal įmuštų įvarčių skaičių, tapo rekordinėmis šį sezoną. Per šias rungtynes krito 10 įvarčių, iš kurių net 9 – į „Vilties“ vartus. Priminsime, kad iki šiol rezultatyviausiose sezono rungtynėse buvo įmušti devyni įvarčiai.

Šios dvikovos herojumi tapo tris sykius pasižymėjęs Ibrahimas Olaosebikanas. Jam priklauso ir pirmieji du rungtynių įvarčiai.

„Viltis“ sugriuvo per paskutiniąsias dešimt minučių, per kurias buvo įmušti du Adrio Simonaičio ir vienas – Dovydo Bublio įvarčiai.

Rezultatai

Klaipėdos FM – Joniškio „Saned“ 7:0;

Kybartų „Sveikata“ – Panevėžio raj. „Dembava“ 1:2;

Tauragės „Tauras“ – „Šilutė“ 2:0;

Alytaus „Dainava“ B – Mažeikių „Atmosfera“ 1:4;

Kauno raj. „Hegelmann“ B – Telšių „Džiugas“ B 3:1;

Vilniaus „Žalgiris“ C – FKS „Ukmergė“ 4:1;

Kauno „Fortūna“ – Gargždų „Banga“ B 1:4;

Marijampolės „Sūduva“ B – Vilniaus „Viltis“ 9:1;

12 turas

Dvyliktasis čempionato turas startuos jau šį penktadienį rungtynėmis tarp „Bangos“ B ir „Dainavos“ B bei „Ukmergės“ ir „Džiugo“ B. Didžiausia ingtriga laukia akistatoje tarp lyderio „Hegelmann“ B ir šeštoje vietoje esančios „Dembavos“. Čia kauniečiai sieks dešimtosios pergalės iš eilės.

L. Šepučio nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS