Neįgaliesiems

LFF II lyga: keturi šešetukininkai

Priešvelykinį šeštadienį šalies LFF II lygoje sužaistos antrojo turo septynios kovos, po kurių vis dar keturios komandos gali pasigirti nepraradusios taškų.

Kitos keturios lygos komandos neturi kuo pasigirti, nes patyrė antruosius pralaimėjimus. „Dainava“ B ir Klaipėdos FM antrųjų pergalių iškovoti negalėjo, nes šių komandų tarpusavio rungtynės nukeltos į birželio mėnesį.

MVP

Nuostabų puolimo arsenalą pirmajame ture pademonstravusi „Šilutė“ neatsiliko ir po savaitės. Šįsyk Gvido Juškos auklėtiniai 5:1 sutriuškino „Dembavą“ ir dėl geriausio įvarčių santykio išsilaikė turnyrinės lentelės viršuje.

Kas keista? Tai, kad pirmajame ture dublį įforminęs žaidžiantysis treneris šįsyk liko be įvarčio, o jo rolę aikštėje perėmė kitas veteranas Algimantas Bačanskis. Pastarasis pasižymėjo hetriku ir tapo rezultatyviausiu lygos žaidėju.

Pačios rungtynės nuo pat pradžių klostėsi be intrigos. Dar nesužaidus nė pusvalandžio „Šilutė“ pirmavo 3:0, tad likęs laikas buvo tik formalumas. „Dembavos“ neišgelbėjo net tai, kad paskutines 15 minučių „Šilutė“ dėl pašalinto iš aikštės Karolio Intos žaidė mažumoje.

Kitokie

Kai prisimename Joniškio „Saned“ startą 2022 metų pirmenybėse, tai visų pirma prisimename šios komandos siaubingą gynybą. Tuomet buvo taip, kad komanda mušė daug, bet praleisdavo irgi nemažai.

Šis sezonas, jau dabar akivaizdu, bus kitoks. Pasipildžius vartininku Matu Daškumi, „Saned“ vartai tapo gerokai saugesni. Ir ne tik dėl vartininko, bet ir dėl gynybos linijos, kuri tapo gerokai patikimesnė.

Taip, dvikovoje su „Hegelmann“ vienas (pirmasis šio sezono) įvartis buvo praleistas, bet tuomet svečiai jau turėjo keturių įvarčių persvarą ir daugelį svarbių žaidėjų buvo pakeitę.

„Saned“ komandoje tikrai yra kam mušti įvarčius, bet įdomiausia, kad šioje dvikovoje dusyk į savo vartus įsimušė Kauno rajono komanda.

Lygiosios

Kaip ir pirmajame, taip ir antrajame ture užfiksuotos vos vienerios lygiosios. Kaip pirmajame, taip ir antrajame turuose, nugalėtojas nepaaiškėjo rungtynėse, kuriose žaidė Tauragės „Tauro“ komanda.

Pastaroji, pirmajame ture padovanojusi tašką „Vilčiai“ (priminsime, kad iki 79 minutės 2:0 pirmavo „Tauras“), šįsyk padovanojo tašką ir debiutantei „Ukmergei“. Po daugybės metų į respublikinį lygmenį pakilę ukmergiškiai šioje dvikovoje netgi pirmavo po Andriaus Kondratovič įvarčio, tačiau pergalingo rezultato išsaugoti nesugebėjo.

Šioje akistatoje toks rezultatas netenkino nė vienų, nė kitų, todėl antrą, trečią, ketvirtą ir penktą pridėto laiko minutėmis buvo parodytos net kelios geltonos kortelės.

Visi

Antrajame ture užfiksuotas unikalus rezultatas – visos 14 dalyvavusių komandų pelnė bent po vieną įvartį. Būtent vienu tiksliu smūgiu pasižymėjo 7 komandos, dviem įvarčiais – 3 komandos, trimis – viena komanda, keturiais – viena komanda ir penkiais – viena komanda.

Rezultatai

Tauragės „Tauras“ – FKS „Ukmergė“ 1:1;

„Šilutė“ – „Dembava“ 5:1;

Mažeikių „Atmosfera“ – Gargždų „Banga“ B 1:2;

Kauno „Fortūna“ – Vilniaus „Viltis“ 4:1;

Kauno raj. „Hegelmann“ B – Joniškio „Saned“ 1:5;

Telšių „Džiugas“ B – Marijampolės „Sūduva“ B 1:2;

Vilniaus „Žalgiris“ C – Kybartų „Sveikata“ 3:2;

3 turas

Jau šį penktadienį startuos trečiasis čempionato turas. Jį atidarys vienerias rungtynes žaidusi ir jas laimėjusi Klaipėdos FM ekipa bei dviem pralaimėjimais startavusi Kybartų „Sveikata“.

Šeštadienį laukia ketverios rungtynės, tarp kurių įspūdingą startą turinti „Šilutė“ bei favorito statusą turinti, tačiau šiame sezone jau spėjusi pralaimėti Mažeikių „Atmosfera“.

Turas užsibaigs kitą pirmadienį, „Hegelmann“ B – „Žalgiris“ C rungtynėmis.

„LUK photography“ nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS