Neįgaliesiems

LFF II lyga: lyderių lygiosios ir „Tauro“ šou

17-ajame LFF II lygos ture sužaistos septynerios rungtynės, be to atkeltas rungtynes iš 12-ojo turo sužaidė ir „Saned“ su „Viltimi“. Paanšu, kad situacija turnyro lentelės apačioje po pirmojo rato pradėjo stipriai keistis, o viršuje – ir toliau niekas neaišku, mat savaitgalį nelaimėjo nė „Banga“ B, nė „Atmosfera“, nė „Šilutė“.

Lyderių lygiosios

Turnyro lentelės viršuje yra susiklosčiusi tokia situacija, kad kiekvienas prarastas taškas gali lemti prarastą poziciją. Šįsyk taip neįvyko tik todėl, kad „Hegelmann“ B rungtynės buvo nukeltos, o „Šilutė“ savosios dvikovos (prieš „Dembavą“) laimėti nesugebėjo.

„Šilutei“ dėl įvairiausių priežasčių komandai padėti negalėjo būrys pagrindo žaidėjų: P. Lotužys, D. Lukošius, A. Bačanskis, T. Čeliauskas, R. Rusys, K. Inta, G. Merkevičius, J. Raziūnas, D. Paldauskas ir D. Navikas.

Nepaisant to, komanda sukūrė keturias labai pavojingas progas, įskaitant ir nerealizuotą 11 metrų baudinį. „Dembava“ į tai atsakė vienu pavojingu epizodu, kai kamuolys sudrebino vartų konstrukciją.

Na, o turnyro lentelės lyderiai „Bangos“ B ir Mažeikių „Atmosferos“ futbolininkai savo rungtynes baigė lygiosiomis 1:1. Į ankstyvą Nojaus Šimkaus įvartį mažeikiškiai atsakė vėlyvu naujoko Sebastiano Vasquezo tiksliu smūgiu.

Kaip taurėje

Tvarkaraštis taip sudėliojo, kad antradienį LFF taurės turnyre žaidė „Džiugo“ ir „Sūduvos“ ekipos, o pora dienų prieš tai šių klubų dubleriai varžėsi LFF II lygos pirmenybėse.

Įdomu tai, kad vaizdas tiek vienose, tiek kitose rungtynėse buvo labai panašus. Be abejo, žaidžiant dubleriams, nebuvo žaidžiamas pratęsimas, rungtynės vyko ne Telšiuose, o Marijampolėje, tačiau žaidimo prasme tai, ką kūrė „Sūduva“, tą kūrė ir „Sūduva“ B, o tai, kaip nuo varžovų pavojų gynėsi „Džiugas“, taip gynėsi ir „Džiugas“ B.

Galime teigti, jog už šias rungtynes telšiškiai turėtų būti dėkingi fortūnai. Marijampoliečiams, savo ruožtu, ta fortūna kainavo vieną vietą turnyro lentelėje.

„Tauro“ šou

Jei marijampoliečiai poziciją prarado, tai kažkas ją turėjo užimti. Ir tas kažkas yra Tauragės „Tauras“, kuris su Ričardu Beniušiu priešakyje tampa didžiule jėga varžovams. Bent jau „Ukmergei“, kuri patyrė vieną skaudžiausių pralaimėjimų per visą šį sezoną.

„Tauro“ sąskaitą atidarė būtent R. Beniušis ir nuo tada komandai žaisti tapo žymiai lengviau. Dar iki pertraukos vienas rezultatyviausių lygos žaidėjų Nedas Totilas skirtumą padvigubino, o Haris Ramanauskas sukūrė trijų įvarčių persvarą.

Po pertraukos vaizdas nepasikeitė.

Atidėtos

Pirmojo rato autsaiderė Vilniaus „Viltis“ antrąją sezono pusę pradėjo ir kitokia sudėtimi, ir kitokiu žaidimu, ir kitokiais rezultatais. Šiuo metu „Viltį“ nuo priešpaskutinės vietos skiria du taškai. Galima numanyti, kad dabartinis demonstruojamas žaidimas situaciją galėtų pakeisti pakankamai greitai. Tiesa, jei nebūtų tokių rungtynių, kokios buvo žaidžiamos savaitgalį, kai namie buvo patirtas pralaimėjimas prieš Kauno „Fortūną“.

Atidėtose 12-ojo turo rungtynėse Žagarėje „Viltis“ „Saned“ atstovams sumušė penkis sausus įvarčius, iš kurių net trys priklauso Ronaldui Dikiniui.

Sužaistų rungtynių rezultatai

Joniškio„Saned“ – Vilniaus „Viltis“ 0:5;

FKS „Ukmergė“ – Tauragės „Tauras“ 0:6;

Klaipėdos FM – Alytaus „Dainava“ B 2:1;

Kybartų „Sveikata“ – Vilniaus „Žalgiris“ C 3:0;

Vilniaus „Viltis“ – VJFM „Fortūna“ 1:3;

Panevėžio raj. „Dembava“ – „Šilutė“ 0:0;

Marijampolės „Sūduva“ B – Telšių „Džiugas“ B 0:0;

Gargždų „Banga“ B – Mažeikių „Atmosfera“ 1:1;

18 turas

Dar vienas LFF II lygos turas startuos jau penktadienį. Alytuje „Dainava“ B kausis su „Viltimi“, o Vilniuje – „Žalgiris“ C su „Hegelmann“ B. Centrinė turo dvikova numatyta šeštadienį, kai Mažeikiuose „Atmosfera“ priims „Šilutę“.

Marijampolės „Sūduvos“ nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS