Neįgaliesiems

LFF II lyga: neužsikurianti „Atmosfera“ ir šeši vienu metu pakeisti futbolininkai

Arno Lukšo hetrikas ir Klaipėdos FM auklėtinių užtikrinta pergalė prieš Kybartų „Sveikatą“ pradėjo trečiąjį LFF II lygos turą. Klaipėdiečiai prisijungė prie „Šilutės“, „Saned“ ir „Bangos“ B komandų, kurios šiame sezone kol kas žygiuoja be nuostolių.

Pirmadienį turas buvo užbaigtas „Hegelmann“ – „Žalgirio“ C akistata. Jaunieji žalgiriečiai buvo vieni iš dviejų per šį turą nepelnę nei vieno įvarčio. Kiti – „Ukmergės“ atstovai. Apskritai, per trečiąjį turą įmušti 32 įvarčiai.

Potencialūs favoritai

Kai prieš sezoną buvo dėliojama numanoma turnyrinė lentelė, nemaža dalis ekspertų tarp favoritų ir galimų lygos nugalėtojų minėjo Mažeikių „Atmosferos“ ir „Šilutės“ komandų pavadinimus. Tvarkaraštis šioms ekipoms tarpusavyje susitikti sudėliojo trečiąjį turą.

Įdomu tai, kad protokole buvo net trys Juškos. Dažnai minimas Gvidas, kuris pirmąsyk nežaidė ir vadovavo komandai iš techninės zonos, taip pat atsargoje likęs prieš šį sezoną papildęs Simonas ir „Atmosferos“ vartininkas Liutauras, iš tinklo kamuolį traukęs dukart.

Mažeikiškiai rungtynes vėl pradėjo savo smogiamąja sudėtimi, kurioje – ir Benas Anisas, ir Davydas Arlauskis, ir Rokas Lazdinauskas. Pastarasis, sužaidus vos penkias minutes, pasiuntė kamuolį į tinklą.

Vis tik, kad ir kokia būtų gera pradžia, vėliau pasižymėjo tik šilutiškiai Gvidas Merkevičius ir Deividas Lukošius. Įdomu tai, kad jie pelnę po įvartį po kelių minučių užsidirbo ir geltonas korteles.

Taigi, grįžtant prie ekspertų spėjimų, „Šilutė“ kol kas patvirtina lyderių statusą, o „Atmosfera“ – ne. Per trejas rungtynes mažeikiškiai yra iškovoję tik tris taškus ir turnyro lentelėje yra aštuntoje pozicijoje.

Atsidarė

Po dviejų pralaimėjimų iš eilės čempionato starte, pagaliau aikštę nenuleistomis galvomis paliko „Dembavos“ ir „Hegelmann“ B futbolininkai. Pirmieji taškus atėmė iš prieš tai dvi pergales iškovojusios „Sūduvos“ B, antrieji – net 5:0 sutriuškino jaunimo pagrindu sudarytą „Žalgirio“ C ekipą.

Marijampolėje vykusias rungtynes Panevėžio rajono atstovai pradėjo įspūdingai. Jonas Lebedevas dar neįpusėjus pirmajam kėliniui, savo sąskaitoje turėjo dublį, o „Dembava“ pirmavo 2:0. Vis tik, tikslą į „Optibet Pirmą lygą“ turintys tikslą iškopti „Sūduvos“ B atstovai nepasidavė ir Igno Skamarako bei Andriaus Lekecko įvarčiais rezultatą išlygino.

Garliavoje vykusiose rungtynėse intriga buvo visiškai išgaravusi vos po dvidešimties dvikovos minučių. Tuo metu iki tol du pralaimėjimus patyrę „Hegelmann“ B atstovai į „Žalgirio“ C vartus jau buvo įmušę tris įvarčius.

Šiose rungtynėse pasiektas įdomus rekordas. Vienu metu buvo pakeisti net šeši futbolininkai. Žalgiriečių vairininkas Ramūnas Radavičius per pertrauką pakeitė keturis, kauniečių treneris Tadas Vilkevičius – du futbolininkus.

Vis dar be praradimų

Kaip minėjome teksto pradžioje, įskaitant Klaipėdos FM jaunuolius, šiuo metu yra keturios lygos komandos, kurios dar neprarado nė vieno taško. Klaipėdiečiai čia išskirti dėl to, kad jie yra sužaidę rungtynėmis mažiau.

„Šilutė“ po pergalės prieš „Atmosferą“ išlaiko geriausią įvarčių santykį, „Saned“ yra antroje vietoje, „Banga“ B – trečioje.

„Saned“ pergales šį sezoną lemia stipriai pagerėjusi gynyba. Beje, rungtynėse su „Džiugu“ B, pirimieji pasižymėjo telšiškiai, o Ričardas Beniušis pergalingą įvartį pelnė tik 87 minutę. Tas pats R. Beniušis galėjo pasižymėti ir anksčiau, tačiau nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio.

Jaunimo pagrindu sudaryta „Banga“ B komanda stebina. Nepaisant to, kad vadovų tikslas nėra šios komandos pergalės, jaunieji gargždiškiai laimi ir tą daro užtikrintai. Be dviejų per pusvalandį pelnytų įvarčių į „Ukmergės“ vartus, persvara galėjo būti ir dar didesnė. Tačiau, kaip ir R. Beniušio atveju, Pijus Srėbalius nerealizavo 11 metrų baudinio.

Rezultatyviausias

Po kiekvieno turo keičiasi rezultatyviausias lygos žaidėjas. Šiuo metu viršūnėje yra „Fortūnos“ atakų lyderis Justas Česnavičius. Jis pasižymėjo visose trejose sezono rungtynėse ir dabar jo sąskaitoje jau keturi (iš komandos pelnytų šešių) įvarčiai.

Rezultatai

Klaipėdos FM – Kybartų „Sveikata“ 5:1;

Tauragės „Tauras“ – Kauno „Fortūna“ 4:1;

„Šilutė“ – Mažeikių „Atmosfera“ 2:1;

Marijampolės „Sūduva“ B – „Dembava“ 2:2;

Gargždų „Banga“ B – FKS „Ukmergė“ 2:0;

Vilniaus „Viltis“ – Alytaus „Dainava“ B 3:1;

Joniškio „Saned“ – Telšių „Džiugas“ B 2:1;

Kauno raj. „Hegelmann“ B – Vilniaus „Žalgiris“ C 5:0;

Kitas turas

Šį šeštadienį LFF II lygoje startuos ketvirtasis turas. Vien tądien bus sužaistos šešerios rungtynės. Centrinėje dvikovoje susikaus dvi po tris pergales iškovojusios „Bangos“ B ir „Šilutės“ ekipos. Taip pat bus įdomu stebėti, kaip po dviejų pralaimėjimų atrodys „Atmosfera“, kuri namie priims „Sūduvą“ B.

Sekmadienį laukia „Vilties“ ir be taškų dar esančios „Sveikatos“ dvikova, o kitą pirmadienį „Džiugas“ B namie priims „Žalgirį“ C.

LUK. Photography nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS