Neįgaliesiems

LFF II lyga: paaiškėjus nugalėtojams, kitur intriga išlieka

Kai klausimas dėl pirmos vietos uždarytas, visą dėmesį vertėtų sutelkti žemesnėms turnyro lentelės vietoms. Pavyzdžiui, antrajai, kurioje įnirtingai vis dar kovoja „Kauno Žalgirio“ B ir „Šilutės“ komandos. Taip pat nežinomųjų netrūksta ir silpnesniųjų aštuonių grupėje kovojančių ir dėl pirmos (arba vienuoliktos) vietos besivaržančių „Utenio“ bei „Dainavos“ B akistatoje.

Revanšas

Praėjusį savaitgalį nugalėtojo titulą užsitikrinęs Vilniaus rajono „TransINVEST“ klubas lyg ir nebeturi dėl ko stengtis – jau jau ir aukso medaliai yra, ir kelialapis į Optibet Pirmą lygą.

„Niekas nepasikeitė, ir toliau gerbiame kiekvieną varžovą, ir tuo pačiu norėtume sezoną užbaigti be pralaimėjimų. Be to, „Žalgiris“ C iš mūsų pirmajame rate atėmė taškus, tad noras įrodyti, kad esame stipresni, nėra dingęs“, – sakė „TransINVEST“ treneris Giedrius Barevičius.

Būtent „Žalgiris“ C yra vienintelė Antros lygos komanda, kurios „TransINVEST“ šį sezoną nesugebėjo nugalėti. Tiesa, tuomet Dainiaus Grėviškio komanda buvo kiek stipresnė ir tą akivaizdžiai rodė rezultatai.

Ar įmanoma intriga šįkart? Tai labiausiai priklauso nuo dviejų dalykų: „TransINVEST“ nusiteikimo (o, panašu, kad jis bus) ir nuo sudėties, kurią pavyks surinkti D. Grėviškui.

Antra vieta

 Jau ne kartą apdainuota dainelė, kaip „Kauno Žalgiris“ B ir „Šilutė“ identišku ritmu keliauja sidabro link. Šįsyk dainoje dar bus įpinti žodžiai apie tai, kad komandos santykius aiškinsis tarpusavyje.

Pirmojo rato rungtynėse, kurios vyko Kaune, nei vienai komandai nepavyko pelnyti įvarčio ir, tuo pačiu, nepavyko įrodyti savo pranašumo. Tai reiškia, kad šios pergalės kaina, iš esmės, keturi taškai, nes šios dvikovos nugalėtojas, po sezono surinkus vienodai taškų, turės persvarą ir užims aukštesnę poziciją.

Per likusias trejas rungtynes abiem pretendentams į sidabrą dar teks susikauti su „TransINVEST“ bei dviem gerokai žemiau turnyro lentelėje esančiomis komandomis.

Septinta vieta

Dar viena gana daug kartų apdainuota dainelė, kur keturios komandos varžosi dėl septintos vietos. Tiesa, po praėjusio savaitgalio tos kovos tapo gerokai mažiau, nes Klaipėdos FM turėtų labai nesėkmingai užbaigti sezoną, kad tą septintą poziciją prarastų.

Šįsyk klaipėdiečiai vyks į Marijampolę, kur sėkmės prieš „Sūduvą“ B atveju, dar suteiktų sau galimybę pakilti aukščiau tos, tarsi, mistinės septintosios vietos.

„Tauras“ ir „Viltis“ rungtynes žais tarpusavyje. Tai yra aštuntą ir devintą vietą užimančios ir vienodai taškų turinčios komandos. Nugalėtojas, Klaipėdos FM pralaimėjimo atveju, galėtų darsyk sugrįžti į kovą dėl aukštesnės pozicijos.

Antrasis aštuonetas

Silpnesniųjų grupės komandos liko sužaisti po dvejas rungtynes ir pirmose iš jų praktiškai gali paaiškėti pirmos grupėje arba vienuoliktos lygoje likimas. Tam reikia „Utenio“ pergalės prieš „Jonavą“ ir „Dainavos“ B nesėkmės prieš „Hegelmann“ B.

Reikia dar pažymėti, kad dvi stipriausios šios grupės komandos „Utenis“ ir „Dainava“ B savo antrojo rato rungtynių dar nėra sužaidusios.

Likusiose dvejose rungtynėse „Ateitis“ susikaus su „Radviliškiu“, o „Sveikata“ – su „Džiugu“ B.

FK „Tauro“ nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS